Fan Fiction!

27. června 2013 v 13:41 | Hana |  Fan-Fiction...

Takže tenhle článek zaměřím spíše pro mé milované čtenáře, kteří budou číst moje povídky a doufám, že se jim budou i na dále líbit.


Chci Vám nabídnout, aby jste si vybrali "svoji" povídku. Povídku budu psát já, samozřejmě. Jen Vás nechám vybrat děj, který se bude v povídce odehrávat. Myslím tím, ten hlavní děj. Takže dole bude ankety, ve které budete hlasovat.
Teď přichází na řadu můj popis jednotlivých povídek, které jsem vymyslela.

1. Just dream!

Povídka je spíše taková obyčejná, nazvala bych ji... Stereotipní. Ale je tam několik věcí, které ji ozvláštní.
Povídka pojednává a životě dívky, které se splní sen. Vždycky se chtěla stát vizážistkou a stylistkou, hlavně pro slavné celebrity. Proto zavolala do jedné agentury, která jí nabídla práci jejích snů, ovšem je tam malý háček.
Bude se muset zbalit a z Londýna se vydat na cestu kolem světa. Její práce totiž bude pro skupinu One Direction, která má své poslední turné po světě. Bude tedy žít život jako Lou, která si chce odpočinout a na nějaký čas odletět na dovolenou i s Tomem, Lux a hlavně se svým nenarozeným chlapečkem. Jak se Jessica zachová? Získá práci svých snů? Jaký vztah bude mít s kluky? Tohle se dočtete v povídce, pokud ji zvolíte jako nejlepší mezi třemi, dole v anketě.

2. The mysterious pendant.

Tahle povídka se zaměří na život dívky na střední škole, která je neoblíbená a nemá žádné kamarády. Jediným světlem jejího života jsou její starší bratři, kteří se o ni starají. Oba dva jsou už na vysoké, takže neví jaký je její život na střední škole. Neví to nikdo, jen ona a její spolužáci.
Jednoho dne dostane od své staré babičky, která ještě v ten den zemře, malý přívěšek. Nebylo by to nic zvláštního, ale po několika dnech zjistí, že není jen tak obyčejný. Změní to její život, ale jak? To se také dočtete v příběhu. Pokud se ti líbí tenhle příběh, hlasuj dole v anketě.

3. Celebrity life.

Dále je tady povídka na námět jednoho animovaného seriálu s názvem Kilari. Pokud nevíte o co jde, tak to vůbec nevadí. Zkuste si nejprve přečít povídku a zjistit jak moc se podobá skutečnému příběhu. V pár větách Vám popíšu děj, aby jste měli důvod pro tuhle povídku hlasovat.
Obyčejná dívka se chce stát celebritou, ale její otec si myslí, že je to špatný nápad. Dívka je trvdohlavá, takže se jen tak nevzdá svého snu. S tímhle rozhodnutím přichází i mnoho vtipných a napínavých situací, které tento příběh dělají jedinečným. V průběhu se dívka zamiluje, jenže je to první láska, a proto neví, že tohle není opravdová láska. Je to pouze přátelství, které jí pomůže se vyrovnat se vším. Jenže dívka najednou zjišťuje, že cítí něco nepopsatelného a silného k chlapci, který je k ní tak nepříjemný. Pořád se jí snaží napravovat, ale on sám to nechápe. Nechápe proč při pohledu na dívku se mu roztluče srdce a jeho tváře dostanou rudou barvu. Tenhle příběh bude tedy plný napětí, romantiky, vtipných situacích a života mladých zamilovaných teenegerů. Líbí se ti tenhle příběh? Hlasuj pro něj v anketě a dozvíš se, jak bude příběh pokračovat.

4. Replacement?

Nakonec je tady povídka z dob středověku, která se zaměří také na život dvou dívek. Myslím, že podle názvu všichni víte o co tady půjde.
Jedna z dívek je princezna, kterou otec v jejích sedmi letech zasnoubil a jejím nastávajícím je princ z bohatého, avšak krutého království. Dívka nemá na vybranou, tedy pokud se nenajde někdo, kdo by si s ní vyměnil její roli.
Druhá dívka se narodila do chudé rodiny na venkově a jejím snem je stát se bohatou a hlavně spravedlivou královnou, jenže v této době jsou ženy až na druhém místě.
Dívka se každé ráno probouzí brzy a musí se postarat o zvířata, svých pět malých sourozenců a ještě se musí vypravit na trh. Její matka zemřela, když se jim narodil její nejmladší bratr Edward. Její otec pracuje pro bohatého sedláka, který je lakomý a líný. Jenže jeho otec musel slíbit, že si jeho nejstarší dcera vezme jeho syna. Pokud se tak nestane, nebudou mít žádné peníze a střechu nad hlavou, kterou jim sedlák dal.
Tyhle dívky mají tak odlišné životy a přeci jen je něco spojuje. Co je jejich osudem? Jak se jejich životy budou dál vyvýjet? Pokud Vás tohle zajímá, tak hlasujte dole v anketě a třeba se dozvíte víc.
 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Nica Nica | 6. července 2013 v 11:28 | Reagovat

Ty jo :D fakt bych si rada precetla tu 1. :D

2 Mou Mou | 7. července 2013 v 13:36 | Reagovat

Ja chcem 2 :DDD

3 Hannah Hannah | E-mail | Web | 14. července 2013 v 19:06 | Reagovat

[1]: Tak se možná dočkáš, pokud se dostane do dalšího hlasování. ;) (Určitě se tam dostane, je na druhém místě. :D)

[2]: Tak možná příště, už příští týden uzavřu hlasování. Ale šance tady ještě je. ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama