#Dreams.

23. července 2013 v 19:00 | Hana |  My Life!
V tomhle článku Vám odhalím své sny a plány do budoucna v které doufám. Možná někdo své sny tají a říká si, že se mu nikdy nesplní. Pokud si to myslíte, tenhle článek se Vám bude líbit.


Každý z nás má své sny, chce si je splnit a někteří si je i splní. Já jsem spíše člověk, který v ně věří a doufá, ale jednou za čas si řeknu - "Tohle se mi nikdy nesplní!"
Možná je to díky situaci a emocím, které v tu chvíli prožívám, ale pokud se nad tím zamyslím, je to vůbec možné. Už jsem potkala mnoho lidí, ale ti kteří si své sny splnili, těch jsem moc nepotkala. Právě mě napadlo pět klůků, kteří si ten svůj sen splnili a vlastně v něm žijí. Dneska 23.7.2013 slaví své výročí jako skupina - tři roky spolu. Přesně tak - One Direction! Tahle skupina je možná jeden z důvodů mého snu. Spíše jeden z těch mnoha snů, které mám, je jeden jejich zásluhou. Někomu se to zdá nemožné a možná i hloupé, ale je to můj sen a každý může snít.

1. První sen a možná moje budoucnost - žít v Anglii. Ano, tohle je ten sen, který sním již od dob mého setkání s angličtinou a později se skupinou One Direction. Oni mi dali další důvod proč se tam odstěhovat a proč o tom snít. Anglie je nádherná země plná míst na objevovaní. Památky, které můžete vidět a navštívit jsou nádherné a plné tajemství. Miluji příběhy, které se k těmto památkám připisují. Ani nevím proč, ale miluji tajemství a tajemné příběhy jsou jen třešnička na dortu. Nikdy jsem v Anglii nebyla, ale chystám se tam a určitě se mi jednou sen splní, už ho nesním sama, ale spolu se svou kamarádkou, která má stejný důvod a šance, proto je to mnohem jednodušší. Už jsem se ptala svých rodičů, jestli by mě pustili a jediné co mi řekli bylo: "Udělej maturitu a potom si odleť i na Severní pól." Někdy svým rodičům nerozumím, ale i s touhle odpovědí jsem spokojená.

2. Druhý sen a taky jediný nesplnitelný, nebo alespoň nejméně pravděpodobný - otevřít si vlastní luxusní hotel. Tenhle sen sním asi několik let a pořád nevím jak dlouho mi to vydrží. Jako malá jsem chtěla být letuška a chtěla cestovat po celém světě, jenže moje angličtina není nejlepší. Cestování miluji, i když jsem v mnoha zemích nebyla. Zatím jsem objevila krásy Itálie, Chorvatska a hlavně České Republiky. Česko miluji, protože je to moje rodná země, ale přesto tady nechci zůstat. Moje kořeny nikdy nespochybním a nevzdám se jich. Pokud bych si měla vybrat tak odjedu a už se nikdy nevrátím, ale mám tady rodinu a kamarády, které mám ráda a hlavně díky nim se sem budu tak ráda vracet. Sen otevřít si vlastní hotel ve mě "ukotvila" moje milovaná matka, která jednoho dne na naší dovolené na Šumavě řekla tuhle větu: "Z toho domu by byl nádherný hotel." Od té doby vidím ten dům před očima a přemýšlím, jestli měla pravdu. Moje zvědavost přerostla v závislost a já začala zjišťovat co takový sen bude obnášet. Je to hodně těžké a pokud se mi to někdy podaří budu hrozně šťastná. Nevím proč, ale právě myslím na své sny čím dál častěji.

3. Tenhle sen je spíše zaměřený na moji oblíbenou skupinu - One Direction. To už víte, ale přes to všechno... Jít na jejich koncert a setkat se s nimi. Každá jejich fanynka se s nimi chce setkat, ale hodně jich má sny jako: Harry si mě vezme! Je to můj manžel! On je jen můj, už jsme si koupily snubní prsteny! - K tomuhle se nebudu vyjadřovat nějak nehezky, ale tak "trochu" je to šílené. Můžete doufat a snít, že se s nimi setkáte, ale vážně se zamyslete. Pokud si někoho Harry vezme, každá jeho "manželka" bude naštvaná a bude jeho opravdovou lásku nenávidět. Já sama jsem ta, která ho miluje a tak trochu je to můj oblíbenec, ale žiji v realitě, takže je mi to jasné. Je to moje platinová láska, můj idol, ale neoznačuji ho za svého manžela, snoubence, nebo otce mých dětí. Můžete snít, to Vám nezakazuji a ani nemůžu, ale zkuste si pomyslet co se stane až se opravdu kluci ožení. My budeme žít dál svůj život a vezmeme si nějakého chlapa, kterého potkáme někde v kavárně, práci, na ulici klidně i v posteli po probuzení (noc v baru a následky). Teď tedy závěr, můj sen je s nimi se setkat, dostat jejich podpis, udělat si fotku z každým z nich, jít na jejich koncert, nebo autogramiádu. Mám v plánu udělat si tetování, které Vám prozradím v dalším článku na tohle téma. Někde v hloubi duše, stejně jako spousta z Vás, doufám, že se do mě Harry zamiluje. Jenže už jsem řekla, že tomu vážně nevěřím. Pokud se tak přes to stane, bránit se nebudu. :D

4. Procestovat svět. Snů mám opravdu spoustu, ale kdo ne? Některé jsou naprosto absurdní, jiné zase vtipné, některé nemožné, další zase zapomenu a nikdy se k nim nevrátím. Třeba mezi ně může patřit i tenhle, ale to si nemyslím. Tenhle sen je pro mě hodně důležitý. Už od malička jsem se chtěla podívat na mnoho míst a mapu jsem v pokoji měla už od školky. Později se z malé mapy stala větší a větší, nakonec je opravdu velká a někdy v budoucnu bych chtěla přes celou zeď - natrvalo. Přesně tak, vymalovat pokoj barvami a jednu stěnu mít jako mapu. Zase taková hloupost, ale přeci jen je to dobrý nápad. Pokud tedy cestujete rádi, nevzdávejte se a dál objevujte nové místa. Chápu, že se nedostanu do každého koutu našeho světa, že mnoho zemí bude nedostupných, díky jejich touze vlastit všechno - války v Íránu, Kazachstánu a dalších států v Asii. Některé se třeba stanou nedostupnými, stejně jako Severní Korea. Určitě se nedostanu do každého státu, ale pokud to bude možné pojedu do každé země, do které budu moct.

5. Mít úžasnou práci a milujícího manžela s krásnými dětmi. Tenhle sen je spíše takové doplnění, které má spousta dívek, hlavně v tomhle věku. Moje šance na něco takového nejsou moc vysoké a možná se mi nikdy nesplní, ale přes to je to sen, takže se ho nevzdám jen tak. Už několik krát jsem přemýšlela jak by měl můj manžel vypadat, ale nikdy jsem nevymyslela toho dokonalého, ale jediné co od něj chci je - důvěra a pochopení. Tyhle dvě věci jsou ve vztahu podle mě hned po lásce nejdůležitější. Mé ambice jsou velké a teď mi záleží hlavně na mojí práci, kterou tak usilovně chci. Můj plán do budoucna je jasný!

1. Odstěhovat se do Anglii, nejlépe do Londýna.
2. Najít si dobře placenou práci, která mě bude bavit.
3. Pokud se mi to podaří - koupit si hotel a udělat z něj jeden z nejluxusnějších, nejoblíbenějších a nejdražších hotelů na světě.
Moje sny jsou takové a ten doplňkový sem nepatří, je to opravdu jen "až bude čas." Klidně mi řeknete, že jsem blázen, který myslí jen na peníze, slávu a práci, ale je to můj život a já už jsem taková. Možná se jednoho dne ohlídnu a uvidím tenhle článek a řeknu si: "Jak jsem byla naivní." Jenže teď jsem tady a plánuji svoji budoucnost, která je v mé mysli tolik dokonalá. Moje heslo zní: "You have to believe!" Tak nestrácejte naději a věřte ve své sny, potom máte naději.


Jaké máte sny? | Co si myslíte o snech, obecně? | Čeho v životě chcete dosáhnou? | Podělte se o své sny a plány do budoucna. Budu ráda i za Váš názor na můj článek. Máte otázky ptejte se, ráda Vám je zodpovím. ;)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Líbí se ti článek?

Ano.
Ne.

Komentáře

1 Ája Ája | 24. července 2013 v 21:13 | Reagovat

Jsem zpět. Máme skoro stejné sny :). Akorát můj nesplnitelný sen je dostat se na Oxford a hlavně udělat ho. Vím totální šílenost. Ale máš pěkné sny. :D

2 Hannah Hannah | E-mail | Web | 24. července 2013 v 21:33 | Reagovat

[1]: Vážně? Oxford? To není nesplnitelné, spolu s tvými známkami, je to podle mě až moc splnitelné. :) Děkuji. You Have To Believe!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama