#Friends!

5. července 2013 v 20:28 | Hana |  My Life!
Přátelství na celý život? Přátelství od dětství? Přátelství jen někdy? Přátelství? Tohle je téma dnešního článku. Určitě má každý z Vás nějaké kamarády a někteří i ty pro které by skočili do ohně. Já mám kamarádů spoustu, ale mám velmi málo těch, za které bych do ohně opravdu skočila.


Jak už vite, každý si v životě chce najít kamaráda/ku, které může říct všechno. Já si takovou našla, nebo si to spíš myslela. Když jsem přešla na druhou školu, jako by jsme se nikdy neznali. Neřekne mi ani slovo, když mě někde potká, jednoduše mě úplně ignoruje. Na další škole jsem si našla jednu, která je vážně praštěná, ale mám ji ráda. Sice má svoje chybičky, ale kdo ne? Umí se naštvat, i když je to úplně zbytečně. Nemáme stejný názor na hudbu, kluky, učění (ano blobost :D), nebo podobné věci, které jsou přesto velmi důležité. Jenže... Mám ji ráda, je to taková kamarádka, která Vás prostě rozveselí. Ne, že by byla vtipná! Svým chováním Vás jednoduše rozveselí. :D
Taky jsem si díky facebooku našla spoustu nových kamarádů, kteří mě třeba v životě neviděli, ale rozumí mi. Je to z pár důvodů, které Vám samozřejmě řeknu.
1.) Jsem directionerka a pokud potkáte holku se stejnými idoli, stejným názorem na hudbu, kluky... Není co řešit a seznámíte se rychle.
2.) Střední škola. Seznámila jsem se s mými budoucími spolužáky, se kterrými se budu potkávat další čtyři roky. Máme spoečné téma, spíše témata. Škola, učení, hudba, zážitky a mnoho dalšího. Neznáme se a snažíme se, abychom se poznali. Poku si nepadneme do oka? Nevadí. Nemůžeme si rozumět se všemi, to je podle mě i nemožné. Vždycky je za planetě, alespoň jeden člověk, se kterým si prostě nesednete. Už je to tak, ale je to normální.
Pokud se tedy mám rozhodnou kdo je moje nejlepší kamarádka? Neznám ji sice osobně, ale pro mě je to opravdová kamarádka, která mě dokáže povzbudit. Umí mě rozesmát a hlavně mi rozumí, máme mnoho společného a proto jsem ráda, že jsem ji poznala. Nejlepší je skutečnost, že se budeme potkávat i na střední škole, protože je to moje budoucí spolužačka. Možná bych měla říct to hlavní. Je to moje nejlepší kamarádka a za všechno ji moc děkuji! Díky, Dianko!

Teď je prostor pro Vás! Máte svoji nejlepší kamarádku? Kamráda? A co ostatní kamarádi/ky? Podělte se!
P.S. Kdo se těší na povídku? Mám pro Vás překvapení a snad bude hotové, až sevrátím z hor. Wait, please! ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti článek?

Ano.
Ne.

Komentáře

1 best-actresses best-actresses | Web | 5. července 2013 v 20:36 | Reagovat

Já zatím nemám takovou kamarádku , ve všech jsem se tak zklamala,teď si držím tak trochu odstup :) Jednu spřízněnou dušičku mám,ale bohužel se tak často nevidíme :(

Jinak nechceš se přihlásit do soutěže,kde je hlavní cenou album Demi Lovato ? Více info : http://best-actresses.blog.cz/1307/soutez-o-hmotne-ceny-ke-2-rokum-blogu-predbezna-prihlaska .

2 Hannah Hannah | E-mail | Web | 5. července 2013 v 20:40 | Reagovat

[1]: Ano... Někdy musí člověk zkusit zapomenou na to co bylo. Ale chápu tě. :) Snad někoho brzo najdeš. ;) Podívám se na soutěž a uvidím. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama