#My platonic love.

28. července 2013 v 19:00 | Hana |  My Life!

Takže se dneska zaměřím na svého idola, spíše platonickou lásku. Určitě jste si to mohly domyslet, pokud mě znáte, nebo čtete mé příběhy. Je to někdo tak dokonalý, až z toho zrak přechází. Dokonalost sama a nejsem jediná, kdo si to myslí.


Není to nikdo jiný než slavný, talentovaný, krásný, roztomilý, sexy... Takhle bych mohla pokračovat, takže to přeskočím. Dokonalý Harry Styles! Přesně tak, tohle je moje láska, která ani neví, že existuji. Sama jsem nechápala, jak se holka může zamilovat do kluka, který je slavný, jako třeba Justin Bieber. Holky po něm šílely, taky tady byli Jonas Brothers, které všechny moje spolužačky chtěli. Já sama jsem ovšem jen kroutila hlavou nad jejich hloupostí a bláznivostí, jenže i mě to nakonec postihlo. Sama jsem pocítila jak moc šíleli, rozplývali se, usmívali se a milovali. Není to láska, která by asi byla opravdová, protože jsem nohama pořád na zemi a vím, že jeho láska bude věnována nějaké jiné dívce, možná celebritě. Řekla bych, že mnoho dívek si myslí, že zrovna ona je pro něj ta pravá, ale já to chápu. Jistě chci, aby se do mě zamiloval a žili jsme spolu až do smrti, ale řekněte: "Vážně si myslíte, že to budete zrovna vy?" Nemyslím si. Musím uznat, že Harry by byl "ochotný" zamilovat se do fanynky, obyčejné dívky, ale sama tomu nevěřím. Četla jsem a čtu mnoho příběhů, kde se dívky vidí v roli hlavní hrdinky a chtějí tenhle příběh prožít. Sama jsem taková a píšu tyhle příhěhy na základě toho co sama chci. Někdy je to jen hloupý výtvor mé fantazie, ale spíše je to co já chci, aby se mi stalo. Pokud se mi stane, že se do mě zamiluje jakákoli slavná osobnost, pravděpodobně to bude pouze sen. Já a štěstí nejsem nejlepší kamarádi, takže v to už pomalu ani nedoufám. Stačilo by mi setkání, fotka, podpis, objetí a nějaký ten rozhovor. Klidně bych ocenila i malou pusu na tvář, ale to by byl tedy bonus. Já budu ráda i za sdílení jedné budovi. :D

Celkem by mě zajímalo, koho si Harry a ostatní z kluků vezmou, komu řeknou své "ano" před mnoha lidmi, kteří je příjdou podpořit. Jaké budou mít děti? Co se stane po jejich svadbě? Až si založí rodinu a koupí si rodinný dům, ve kterém budou žít, co bude potom? Co se stane se skupinou a fans? Někdy bych opravdu ráda viděla do budoucnosti, ale i tak je mi to k ničemu. Tohle neví ani sami kluci, natož já. Když nad tím přemýšlím... Každá dívka má představu o svém princi na bílém koni, který si ji vezme, bude s ní mít děti, bude ji milovat a spolu budou žít až navěky. Jenže ani to nemusí být pravda. Každý máme nějaký osud, ale taky ho můžeme změnit. Sice si nemůžeme jen tak říct: "Teď je ze mně superstar!" Ale můžeme jít do talentové show a ukázat sebe a svůj talent. Jít na uměleckou školu a věnovat se malovaní. Jít na konzervatoř a zpívat, hrát na hudební nástroj, nebo se stát dobrým hercem. Můžeme dělat v životě tolik, ale naše sebevědomý a okolí má na všechno velký vliv. Máme mnoho možností, ale třeba je nikdy nevyužijeme. Život nám toho dává a bere tolik, že si to ani neumíme představit a proto... Někdy si sedněte a popřemýšlejte co v životě chcete. Jaké máte cíle a co chce dokázat, ať už sobě, nebo někomu jinému. Ať jsou na Vás pyšní Vaši rodiče, kamrádi a celá rodina. Zkuste být někdy ten jiný, odlišný, který vybočuje z řady. Mějte svůj styl a své názory, nebojte se jděte si za svým snem. Stějně jako to udělal Harry, Liam, Zayn, Niall a Louis. Všichni můžeme, ale jde jen o to jestli chceme.

Jak sama a často říkám: "You have to believe!" Tohle mi už několikrát pomohlo a teď jsem tady a snažím se Vám poradit, i když jsem toho moc nedokázala (chci říct vůbec nic) znám mnoho lidí, i když ne všechny osobně, kteří se tímhle řídili a dostali se hodně daleko. Takže směle do toho!
Něvěřím, že jsem se dostala od Harryho až k tomuhle, ale aspoň jsem Vám řekla svůj názor a myšlenky, které mě zrovna napadly. Snad Vám něco pomohlo a zkusíte "vybočit z řady." Hodně štěstí a hezký zbytek dne.

Teď se podělte o svého idola a klidně mi můžete říct i názor na moje myšlenky a moje názory. Ptejte se a komentujte, alespoň budu vědět, že tohle někdo čte. ;D

Přidám Vám několik obrázků "pana Dokonalého" a můžete se pokochat.Musíte ho milovat, ale takového, jaký opravdu je. On je dokonalý a pokud to nevidíte... Víte kam Vás můžu poslat. Přidám Vám odkaz na několik videí, abych Vás ujistila o jeho dokonalosti a taky Vám ukázala budoucnost nás directionerek, která se klidně může stát. ;)

http://www.youtube.com/watch?v=pcZjWMPSIv0 - Dokonalé video s panem Dokonalým.
http://www.youtube.com/watch?v=rTxyJdyuKSA - Tohle spíš, abych Vás rozesmála, protože mě to rozesměje vždycky.
https://www.youtube.com/watch?v=UDw4u-gd12Y - Tohle bylo k jejich výročí a podle mě je to skvělá práce, takže se na to určitě koukněte.
https://www.youtube.com/watch?v=AfbrN7GgzOY - Directioner after 30 years.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Líbí se ti článek?

Ano.
Ne.

Komentáře

1 Ája Ája | 29. července 2013 v 11:29 | Reagovat

Já jsem to taky nechápala a pak jsem skončila jako ty, ale já mám Nialla :P. Jinak odjíždím na dovolenou takže tady nebudu komentovat a jinak, kdy bude první díl nové povídky???? Strašně se těším. :D ;)

2 Hannah Hannah | E-mail | Web | 29. července 2013 v 12:24 | Reagovat

[1]: Takže nejsem sama? Niall je taky roztomilý, ale můj typ je spíše Harry. :D
Aha, takže si to tam užij. A kam vůbec jedeš? Ano, jsem zvědavá. :D
Jsem ráda, že se těšíš, ale ještě si musíte počkat. Mám další překvapení, spíše jeho druhou část. Prozradím, že se na tom již pracuje a mělo by to trvat týden, nebo dva. Je s tím hodně práce, proto to tak dlouho trvá. :/ Hned jak bude všechno hotové, přidám první díl, který už pomalu píšu. Ještě jednou děkuji a užij si dovolenou. ;)

3 Ája Ája | 29. července 2013 v 13:04 | Reagovat

Jedu do Chorvatska, ale je to taky ze zdravotních důvodů. Překvapení??? To jsi neměla psát teď jsem ještě víc zvědavá :D a nevadí, já si počkám. ;-)

4 Hannah Hannah | E-mail | Web | 29. července 2013 v 14:09 | Reagovat

[3]: V Chorvatsku jsem taky byla a je tam úžasné moře, takže ti i závidím, já musím trčet doma. :D Polovina je už přidaná na blogu a to úvodní obrázky k povídkám a druhou půlku si tedy musíš opravdu počkat. ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama