#Summer!

3. července 2013 v 18:18 | Hana |  My Life!
Konečně nám přišlo, všemi milované období, léto. Já jsem se na léta těšila a zároveň jsem ho chtěla zdržet. Miluji léto, ale zároveň nenávidím dny, které trávím na slunci při práci. Jak se tedy dá léto užívat?


Dlouho jsem nenapsala žádný článek, ale doufám, že tím co Vám chystám to bude napraveno. Mám pro své milované čtenáře překvapení. Mylsím, že se máte na co těšit, ale teť k již zmíněnému téma - Summer!
Můj hlavní důvod proč léto nemám ráda není horko, ale práce. Jsem totiž z Moravy a tady jsou všechni přes léto ve vinohradech. Takže teď víte proč ho nemám ráda, ale teď proč ho tak miluji?
1. V létě slavím narozeniny.
Moje narozeniny jsou 22.8., a proto se na léto těším. Dpstanu skvělé dárky a můžu udělat oslavu se svými kamarády. Určitě to všichni znáte, nebo většina z Vás, Summer Party! Tohle je prostě dokonalost, jenže já zatím byla na jedné, i když bylo úžasné. Nemůžu si takové akce vynachválit, kdybych měla více času... Jsem tam pořád. :D
2. Jsou prázdniny.
To je pro všechny hlavní důvod - žádná škola. Já jsem již základku ukončila, ale jdu dál, takže po prázdinnách mě čeká první den v nové škole a nemůžu se dočkat. Věřím, že snad všichni devátáci se do školy těší. Ostatní, kdo jsou na střední již delší dobu, třeba rok, dva, ti už to tolik neprožívají. Ti co jsou stále žáci zíkladní školy? Ti to prožívají ještě méně, možná budoucí deváťáci ne, ti se určitě těší na ty dny, kdy budou "vládnout" škole a budou ti nejstarší, když nepočítám propadlé a učitele. :D
3. Koupáky a aquaparky.
Tyhle místa jsou pro mě hrozně lákavá a nejen voda, hlavně kluci. Přesně tak, i takové věci můžou holku v mém věku a hlavně s mými zájmy zajímat. Většinou se držím ve stínu svých šílených kamarádek a jak se říká "okukuju" všechny ty kluky, kteří jsou jednoduše - hot! Na koupališti jsem tento rok ještě nebyla a ani v aquaparku, ale určitě se tam během prázdnin vypravím. S kamarádkama je to ještě lepší, takže pokud se tam chystáte, vezměte kamarádky taky. Bude to větší zábava a hlavně si nebudete připadat blbě, jako si připadám já, když jsem tam sama. Vážně to zkuste! I když věřím, že na koupaliště nechodíte sami.
4. Kamarádi/ky.
Tohle téma už jsem načala, takže další věc proč léto miluji je čas strávený se svými kamarády. Moc jich nemám, ale ty které mám jsou opravdu ti nejlepší a nejbližší, takže si nemám na co ztěžovat. Snad jen - jsou opravdu šílení. :D Oblíbená činnost jsou návštěvy koupališť, ale to už jsme probrali. Jednoduše opalovaná s kamarádkami je zábava, ale mnohem větší je, když jsou okolo Vás pěkní kluci. Někdy Vám udělám článek o svým nejbležších kamarádkách, ale až bude čas.
5. Oblečení.
Tohle ani nemusím rozepisovat, snad. Miluji léto a oblečení, které k tomu patří - kraťasy, trička na ramínka, plavky, šaty a hlavně žádné, ale opravdu žádné bundy! To je můj důvod, proč nesnáším zimu. To probereme jindy.
Když se vrátím k oblečení, které se v létě nosí, zamilovala jsem si "vansky." Nevím, ale doufám, že všichni víte co je to. Jsou to naprosto úžasné boty a klidně bych s nimi vykoupila obchod. Jsou vážně úžasné a určitě si je pořiďte.
6. Kluci.
Tohle téma se spíše zaměří ke čtenářům ženského pohlaví, ale klidně i mužského.
Takže, moje zkušenosti s klukama jsou asi jako je Zeman abstinent. Nic proti němu. :D Přesně tak, ještě jsem kluka neměla, ale to je opravdu pravda, vím že je to neuvěřitelné. V mém věku? Neměla kluka? Ta musí vypadat! Ano, neměla jsem ještě kluka. Ano, v mém věku - 16 let. Ano, to teda vypadám. Nejsem nic extra, ale hlavně... Moje vztahy s klukama jsou čistě přátelské. Vždycky jsem se s klukama bavila, ovšem tady je velká nevýho, která muže být i výhoda - berou Vás jako kamarádku. Pouze a JEN jako kamarádku. Pokus se jednou dostanete na takovou úroveň a kluci se k Vám budou taky tak chovat, budete si jen těžko hledat kluka. Nechodím nikam na diskotéky, tenhle rok jsem šla poprvé, to je ta Summer Party! Můj hlavní problém je nedostatek času a z toho plyne již načaté téma - léto a kluci. Tohle je moje šance a chci ji využít. S kamarádkama máme v plánu něco "ulovit" teď v létě, než půjdem na střední. Určitě Vám napíšu článek na téma - Me and boys! Určitě ale máte, stejně jako já, pohled na ty krásné kluky, kteří se prochází po koupališti a oslňují svým zevnějškem. Jednoduše - krásný pohled.
Nakonec Vám tedy přeji hezké prázdniny a užijte si je, jen Vás prosím - bez vězení. Vážně to není příjemné místo, ne že bych měla zkušenosti. :D
Určitě se podělte o své plány na léto. Já se třeba jedu v sobotu podívat na hory, takže taty zase bude pusto a prázdno. Vynahradím Vám to článkem s dojmy, kterých bude určitě hodně.
Co plánujete? Co na tomhle ročním období mulujete? Nebojte se mi napsat nějakou otázku, pokud chce - i anonimy beru, ráda Vám odpovím. Pokud chcete radu, napište, jsem tady pro Vás. ;)


 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Líbí se ti článek?

Ano.
Ne.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama