2.Celebrity life

30. srpna 2013 v 20:00 | Hana |  Fan-Fiction...
Tady je slíbený druhý díl, takže si ho užijte!


Vím, že mi to trvá o dost dýl, než RNS, ale zaes mám dobrou omluvu - škola. Teď je takové to nejdůležitějšé období, kdyse potřebuji aklimatizovat a udělat dobrý dojem, tudiž se musím snažit. Všechno si chystám dopředu a upřímně, mnohem důležitějšé pro mě bude vždycky škola, než povídky. Myslím, že každý, kdo by byl mnou, by pochopil, že tohle je pro mě moc důležité. Tak trochu jsem proslulá šprtka, takže to snad chápete, že musím mít všechno dopředu a naprosto perfektně udělané.
Vím, že zrovna vy mě pochopíte a budete trpěliví, jako vždy. Protože za to jsem Vám moc vděčná, že Vás to neodradí.
Takže ode mě jedno vělké... Děkuji!
Teď už Vás nechám si užít druhý díl, který doufám, že se Vám bude líbit!

2.díl - Tlukot srdce za oponou.

"Jsem Kilari Cukišima a je mi čtrnáct. A chci se stát taky stát tou Mega-Star," řekla dívka stojící na pódiu. Každý ji sledoval a nechápal její chování.
"Co to slyším?" vyděsil se Harry a utíkal k dívce.
"Au!" vykřikla Kilari.
"Holka hloupá!" řekl Harry a odnesl ji do zákulisí.
"Seď!" okřikl ji Harry.
"Blázníš? Jako by se někdo, jako ty mohl stát Mega-Star!" pokračoval naštvaně Harry.
"Proč?! Co pořád máš?" Kilari si stoupla a naštvaně na něj křičela. V tu chvíli se objevila ochranka, která ji před tím nechtěla pustit dovnitř.
"Tak hele, tohle nesmíš!" řekl muž v žluté košili. Vedle něj stáli další dva muži v modré uniformě, byli velmi naštvaní.
"Co?" Pomyslela si Kilari.
"Jsi jenom středoškolačka!" mluvil muž a další dva Kilari obklíčili.
"Jestli způsobíš další trable, tak zavolám policii. Jasný?! Hned ji vyhoďte." Muž se nestaral o prosby mladé dívky a bez milosti ji nechal vyhodit, což se také stalo. Dva muži ji vzali a vlekli pryč.
"A jdeme!" řekl jeden z mužů v uniformě a vyhodil ji ven.
"To určitě! Já se jenom tak nevzdám. To uvidíte!" Kilari seděla na zemi a v jejím obličeji šla znát odvaha a cílevědomost, což je její silná vlastnost.

***

"Už jsem doma!" ozval se hlas dívky, jež právě vešla do dveří. Její pohled se upřel na obrovskou hnědou kouli na stole, což měla být večeře. Její otec stál zase u sporáku a snažil se dokončit dnešní večeři.
"Vítej doma, Kilari. Jdeš dost pozdě," řekl v klidu muž a otočil se k dívce, která už seděla u stolu a v rukou držela příbor.
"Přeji dobrou chuť." Její hlas se ozýval po místnosti a malý kocour s ní mohl jen souhlasit.
"Teda, vy máte ale divné způsoby. Umýt ruce a převléknout!" Hlas jejího otce se najednou zvýšil a dívka byla překvapena.
"Tak bude to, Kilari?" Muž stále naléhal.
"Dobře!" Kilari se spolu s Na vydala, spíše utíkala do koupelny a pak se stihla v pokoji i převléknout. To byl rachot.
"Dobrou chuť!" Znovu ty slova zopakovala a pak se dala do jídla. Milovala jídlo a ani tentokrát to nebylo jinak.
"Neboj, neboj udělal jsem další. Jen se klidně najez." Uklidňoval Kilari její otec a připravoval další velkou hnědou kouli. Kilari byla spokojená a dál přežvykovala kousky jídla.
"Děkuji, tati," řekla dívka s plnou pusou, ale nezatavila se a jedla dál.
"Bylo to výborné, že?" Usmívala se dívka na svého kocoura, který souhlasil.
"A teď Na chci, abys se mnou vymyslela skvělý plán." Dívka mluvila klidně a všechno myslela velmi vážně.
"Co? Plán?" řekl kocour a podíval se na dívku, která seděla na zemi ve svém pokoji. Dívala se na kus papíru, ale chvilkami jí oči směřovali na oblohu, kde svítil nádherný měsíc, jež byl dnes v úplňku. Otevřené dveře v jejím pokoji poskytli studenému nočnímu vzduchu, aby vklouzl do místnosti a naplnil ji tak vůní, která byla tolik typickou pro tuhle noční hodinu.
"Co?" Dívky pohled se nasměřoval na velkou mísu plnou červených jablíček. Pomalu se přibližovala, ale dívka neviděla nikoho, kdo by mohl posunovat misku k ní.
"Jaký zas plán?" zeptal se ženský hlas.
"Cože, že by snad mluvící jablka?" Podivila se dívka a hleděla přímo na velkou hromadu.
"To jsem jenom já, žádná jablka," řekl hlas a v tom vykoukla žena zpoza hromady. Byla velmi malá, že ani vidět nebyla. Snad by mohla být dívce po kolena, ale přes to vypadala velmi staře.
"Chtěla jsem se najíst se svou krásnou mladou vnučkou. Takže jsem nám přinesla maličký desert." Usmívala se žena a v tom se dívka také usmála.
"Babičko?!" Dívka vypadala nadšeně, což samozřejmě byla.
"Výborné," řekla dívka, když se naposledy zakousla do šťavnatého jablka.
"Děkuji, babičko!" Dívka byla slušně vychovaná a hlavně její babička to dokázala ocenit.
"Mimochodem, Kilari... o jakém pláně jsi to před tím vlastně mluvila?" Žena seděla vedle své vnučky a s hrnkem čaje v rukou nezapomněla na svoji otázku, kterou se dívky už jednou ptala.
"Ooh... Aha, už vím." Culila se Kilari.
"Babičko pověste mi, jak se můžu stát co nejrychleji celebritou?" Dívka nechtěla a vlastně ani nemusela mít žádné tajemství, přeci jen to byla její babička.
"Co? Cože?" Stará žena se nervózně podívala na svou vnučku a na čele se jí objevila vráska.
"Celebritou?" Žena se sice podivila, ale Kilari to zaskočilo mnohem více.
"Hmm... " Přikývla překvapeně dívka.
"Takže... Celebrity povídáš? O tom jsem nikdy neslyšela. To bude asi nějaký nový druh bot, že?" Žena vypadala dost nervózně, upila ze svého hrnu a dál si užívala klidný večer.
"Te jsem si myslela. Celebrity Vás moc nezajímají, přiznejte se." Dívka se zasmála a její kocour, který jí ležel na rameni, se k ní také přidal.
"Nezajímají," odsekla žena a pomalu se zvedla ze zemi.
"Tak dobrou noc, Kilari." Žena se tedy postavila a odcházela domů.
"Dobrou noc, babičko." Kilari na ni mávala dokud žena nezmizela za rohem.

***

Stará žena vešla do svého pokoje a zavřela za sebou dveře. Stála před velkým kalendářem a v tom se pousmála. Bouchla silně do zdi a celý kalendář se otočil a místo něho se ženě naskytl pohled na černovlasého chlapce, jež měl černý kabát a okolo něj poletovalo fialové peří.
"Haroldíku můj!" Rozplývala se stará žena a její tělo se začalo pohupovat ze strany na stranu.
"Pusu!" Natahovala se k obrazu žena.

***

"Hele, včera jsme ji viděli v televizi se Ships," vysvětlovala jedna z dívek svým kamarádkám ve třídě.
"Viděli, viděli... " Přikyvovala její kamarádka, aby dokázala pravdivost, i když se všechny dívky mohli pouze podívat na noviny, které jedna z nich držela v rukou.
"Tajemná kráska říká, že chce být Mega-Star. Na internetu píšou, že šla na pódium je kapele Ships." Dívka dál mluvila o své kamarádce a četla při tom z novin. V tu chvíli se objevila ve dveřích dívka, která se stala novým tématem pro všechny, kdo její včerejší reakci viděl. Ovšem všechno to bylo v novinách, na internetu i v televizi, takže bylo nemožné o tom nic nevědět.
"Dobré ráno." Usmívala se dívka ve dveřích a pohled ostatních se přesunul přímo na ni.
"Nemyslíš, že vypadá jako ty?" promluvila dívka a podívala se do novin. Kilari měla štěstí, že byla fotka pořízená v novinách dost rozmazaná.
"Ale to není možné, ne?" Dívka to řekla pohrdavě a odložila noviny.
"Yeah... Nemohla jsem jinak holky." V ten moment byli všechny vyděšené, překvapené, protože se dívali na onu dívku... Znali ji dlouho, byla jejich kamarádka a právě zjistily, že se setkala se Ships.
"Cože? To jsi byla ty, Kilari?" Jejich hlasy byly jako jeden.
"Ale vždyť tě celebrity nezajímají. Sama jsi to několikrát říkala." Jedna z jejích kamarádek a ni překvapeně vykřikla.
"Tak proč?" řekla další dívka netrpělivě.
"Náhodou, jsem včera na ulici potkala Nialla." Dívka byla vcelku rozrušená.
"Co? Nialla? Toho Nialla z Ships?" zeptala se jedna dívek.
"Že to byl ten kluk s divnými brýlemi?" Druhá dívka se vložila do jejich rozhovoru. Teď si na něj všechny tři vzpomněli.
"Niall, jo?" řekl dívky ve stejnou chvíli a stejně překvapeně.
"Počkejte, nevěděla jsem, že je Niall slavná celebrita a hned jsem se do něj zamilovala. Kdybych žila normální život už bych ho nikdy v životě neviděla." Dívka se jim to snažila vysvětlit a její kamarádky už nebyli tak překvapené, ale jejich tvář vyjadřovala pochopení.
"Jasně," řekla jedna z dívek a přikývla.
"A proto se chci stát celebritou! Miluji ho! Takže mu chci být nablízku a pokud budu jen čekat, nic se nestane." řekla Kilari plná nadšení, i když poslední slova zněla smutně.
"Hmm... Kilari," začala jedna z dívek.
"V tom máš moji velkou podporu!" dokončila dívka svoji větu a celá nadšená zářila jako sluníčko.
"Jsi trochu trhlá, ale určitě se staneš celebritou!" Její druhá kamarádka ji také chtěla povzbudit a nakonec se k nim přidaly další dívky.
"Je sice blázen, ale zároveň nejhezčí holka v celé škole!" křičela jedna z dívek, které si okolo Kilari stoupli a tím jí vyjádřili svou podporu.
"Nemůžu vystát její tvář, když se láduje, ale když je zticha je fakt krásná." Přidala se k ní další z dívek.
"Je otravná, ale má hrozně hezké vlasy." Další dívka se k ní naklonila a vzala její pramínek vlasů.
"Jo, moc děkuji. Vlastně... Včera jsem toho moc nenaspala a přišla jsem na skvělý plán jak se stát celebritou. Chcete ho slyšet?" vykřikla Kilari nadšeně a ukázala jim svůj deníček.
"Jaký? Řekni!" pokřikovali na ni dívky zvědavě.
"Nejdřív plán A. Předstírat, že nesu pizzu a vtrhnu do kanceláře celebrit. Pak předstírat, že jsem celebrita." Teď nastal moment, když se všichni snažili si to představit.
"Teď plán B. Zhypnotizovat někoho z televize, aby mi dovolil ukázat se na obrazovce." Všichni si to zkusili představit, ale zase se jim na tvářích objevil zděšený výraz.
"A teď můj plán C. Přimět charismatického producenta, aby mi dal práci a pak se prosadit." Každé slovo říkala s nadšením, ale ostatní byli spíše zděšeni.
"Co myslíte? Jaká je nejlepší?" Kilari stála uprostřed třídy, ostatní jen zděšeně postávali u okna.
"Ukaž něco zkusím! Ujela mi ruka," řekla její kamarádka a vzala deníček do rukou, pak ho vyhodila z okna.
"Můj skvěle promyšlený plán je navždy pryč." Kilari se nešťastně dívala z okna.
"Ukážu ti daleko lepší způsob jak se můžeš stát celebritou. Nebreč!" Dívka co vyhodila její deníček z okna stála vedle Kilari a v rukou držela časopis.
"Ta-dá! Zrovna vypsali konkurz a hledají do Ships nového člena. Hele!" Dívka jí ukázala článek v časopise a Kilari se rozzářili oči.
"Přečtu si to! Abyste se mohly účastnit musíte být veselý, od dvanácti do šestnácti. Porotci jsou kluci z Ships!" Kilari odložila časopis na stůl.
"Ale pokud budou porotci z Ships, můžu tam klidně potkat Nialla. Jo! Jdu na to!" Kilari se celá nadšená postavila a její kamarádky byly také nadšené, že se na její cestě za slávou můžou podílet spolu s ní.
"Tenhle konkurz já vyhraju! Tu šanci si nenechám ujít ani náhodou." Kilari vystřelila ze třídy jako neřízená střela a měla namířeno na místo, kde se konkurz má konat.
Kilari šla po chodbě a hledala správnou místnost, kde se má konkurz konat.
"Páni, takže tady má být ten konkurz?" Kilari se udiveně rozhlížela po chodbě, snad nikdy nebyla v tak obrovské budově.
"Konečně se zase uvidím s Niallem." Zasnila se dívka a celá zčervenala.
"Ne! Už zase tenhle otrava!" Pomyslela si dívka, když se jí místo Nialla objevil v její dokonalé představě Harry.
"Jdi pryč, ty jeden moulo!" Kilari třepala hlavou ze strany na stranu a snažila se ho tak dostat ven ze svých myšlenek.
"Účastníte se konkurzu, dostavte se prosím do čekárny." Ozval se hlas muže z reproduktorů na chodbě a v tom Kilari rozběhla po chodě a snažila se zmíněnou čekárnu najít.
"Ale... Kde to je?" Kilari utíkala po chodbě a mávala rukama.
"Kde jenom ta čekárna může být?" pokračovala Kilari v rozhovoru sama ze sebou.
"Tady! Našla jsem to!" Celá nadšená stála před dveřmi, jež měli cedulku s nápisem "Konkurz" na dveřích.
"Dobrý den, přeji!" Dívka otevřela dveře a v tu chvíli se také zarazila, zčervenala a nehybně stála na místě. V místnosti se převlékali mladí kluci, kteří se na konkurz přihlásili.
Z ničeho nic ji někdo rukou přikryl ústa a doslova vytáhl z místnosti, což Kilari možná i potřebovala.
"Klid! Buď už zticha!" křičel její takzvaně zachránce a únosce dohromady.
"Co? Už zase ty? Přišla jsi sem zase dělat problémy?" řekl kluk a díval se na Kilari, která k němu stála zády. Oba dva vypadali překvapeně.
"Cože? To si zase ty?" Kilari byla naštvaná a vůbec nestála o jeho společnost.
"Jsem Harry!" řekl chlapec v kožené bundě. Sotva řekl své jméno zaútočil na něho malý kocour Na.
"Jupí! Na trojitý kop v praxi." Dívka se smála a teď již chlapec známí pod jménem Harry, spadl na zem.
"Dneska jsem ti nic neudělal!" Harry si stoupl a vypadal velmi naštvaně.
"Na si ho chtěl konečně vyzkoušet." Usmívala se dívka, což chlapec dokázalo pouze víc vytočit.
"Co tady děláš, Harry? Problém?" Kilari uslyšela hlas svého prince za svými zády.
"Můj Niall," řekla zasněně dívka a svým kouzelným pohledem se na něj podívala. Na spolu s Harrym znechuceně a překvapeně vytřeštili oči.
"Promiň, že jsem před tím vtrhla na Vás koncert a bez ohlášení." Dívka se věnovala pouze Niallovi a ten zase jí.
"To se nám stává hodně často. O nic nejde," uklidnil ji Niall a zase se tak nádherně usmál.
"Ne! To se nestává, pozor!" okřikl ho Harry.
"Mě teď zajímá... Co tady vlastně pohledáváš?" zeptal se nepříjemně Harry.
"No co asi kluci, přišla jsem na Váš konkurz. Už jsem snad řekla, že se chci stát celebritou." Její nadšení bylo slyšet. Ukázala jim časopis, aby ukázala co tím myslí. Jejich výraz se úplně změnil.
Niall byl překvapený, ale usmíval se. Harry byl zděšen a začal se smát.
"Pff!" Smál se Harry, což Kilari překvapilo.
"Co tohle mělo být? Hele, vysvětli mi to!" Vypadala jako žralok, který právě našel svou oběť. Harry se držel za břicho a celý rozesmátý klečel na zemi.
"Jsi ještě hloupější, než jsem si myslel." Od smíchu nemohl ani mluvit, ale snažil se uklidnit, což se mu také povedlo.
"Přečti si to až dokonce!" Harry jí ukázal na časopis a Niall stál kousek od nich, kde celou situaci s milým úsměvem sledoval.
"Konkurz je pouze pro chlapce?!" Tahle věta všechno změnila.
"To je podraz!" pomyslela si dívka, ale nahlas to neřekla.
"Jen pro chlapce," řekla smutně Kilari.
"Proto byli v čekárně kluci," pokračovala smutně a sklonila svůj pohled k zemi.
"Nemůžu se konkurzu účastnit, ale to se pak nestanu celebritou, že ne?" Svoji řečnickou otázku řekla skoro až neslyšně. Oba chlapci na ni upírali svůj pohled. Harry sledoval dívku a viděl na ní, že je opravdu smutná.
"Hele!" okřikl ji.
"Jo?" pobídla ho smutně Kilari.
"Upřímně řečeno tvoje chování nás dost obtěžuje." Jeho hlas byl hrubý a plný hněvu.
"Obtěžuje?" zopakovala dívka jeho slova.
"A pokud sis z tohohle něco vzala, tak už se tu nikdy v životě neukážeš." Byl velmi tvrdý, ale sám moc dobře věděl, proč to dělá.
"Pojďme už Nialle." Harry se otočil a odcházel pryč.
"Harry! Ne," Niall byl víc klidný a hlavně mu dívky bylo líto.
"Promiň, Kilari. Neplakej. Co řekl Harry je vážně hrozné." Niall se ji snažil utěšit a docela to pomohlo.
"Vážně, myslíš?" Kilari pohled směřoval do jeho očí, které byli plné pochopení a soucitu.
"Jsem moc rád, že jsi sem za námi přišla. Opravdu." Jeho slova byli tak milé a Kilari už nebyla nešťastná z Harryho slov.
"Nialle, fakt?" Podivila se dívka, ale její smutný pohled jí na tváři zůstával.
"Teď mám ještě nějakou práci." Niall se otočil k dívce zády a odcházel za svým kamarádem.
"Obtěžuji? Možná má pravdu. Možná je to jak říká. Nemyslím na budoucnost a co dělám je prostě zbytečné." Její mysl byla plná obav, což vyvolali Harryho slova.
"Jsem moc rád, že jsi sem za námi přišla." Znova si zopakovala Niallovi slova, což jí vykouzlilo úsměv na tváři.
"Ale už jim nechci být na obtíž. Vážně ne!" Přemýšlela dál dívka.
"Ale celebritou se chci stát i tak!" Kilari se zase plná radosti a odhodlání rozhodla pokračovat.
"Musím se dostat na konkurz, ale jak to udělám?" Kilari začala přemýšlet a v tom její pozornost strhl na sebe Na.
"Co to tady vyvádíš? Kde jsi vzala ty vlasy?" Kilari se posadila na zem vedle svého kamaráda.
"Rozumím! Mám vypadat jinak," řekla Kilari. Vzala si od Na paruku a svůj plán teď musí pouze zrealizovat.

***

"Konkurz už brzy začne, připravte se!" Hlas muže s mikrofonem se rozlehl po místnosti, která byla plná kluků. Byli tady většinou mladí, krásní kluci, ale jeden byl jiný. Také mladý, ale s tou krásou to nebylo tak horké.
"Tenhle konkurz bude určitě hračka!" řekl chlapec, jež se od ostatních tolik lišil.
"Je mi souzeno uspět! Věřím si!" pokračoval chlapec s tlustými rty a černými vlasy, kterých ovšem moc nebylo.
"Au! Hele, tohle děsně bolelo." vykřikl chlapec a přestal se povzbuzovat, když do něj narazil jeden z chlapců co běžel kolem.
"Omlouvám se!" řekl nezvykle hlubokým, spíše nepřirozeným hlasem. Dotčený chlapec si svého protivníka prohlédl a sám nevěřil tomu co vidí. Byl tak nádherný. Měl nádherné modré oči, hnědé vlasy, ovšem byl dost malý.
Chlapec s tlustými rty zčervenal a z nosu mu začala téct krev. Mladý hnědovlasý kluk odskočil pryč.
"Nechápu proč mi tak silně tluče srdce. Vždyť je kluk, ne?" Pomyslel si chlapec a celý červený stál s krví pod nosem dál nehybně na místě.
"Nevšimli si, že jsem holka!" řekla Kilari sama pro sebe a dívala se směrem jako všichni ostatní - na krvácejícího chlapce.
"Můžu jít na to! Vyhraju!" Kilari měla jasno, ale tohle byl teprve začátek.
"Jsem jednička Taro Jamada! Mám šestnáct let," promluvil první chlapec, který vešel do místnosti před porotu.
"Číslo osm Taru Tarujama a je mi patnáct let." Další s chlapců se představil porotě.
"Číslo patnáct Močijo Močida a je mi čtrnáct. A stanu se celebritou století, jo! Ne, celého tisíciletí!" Konečně se představil další, jež také zaujal svými tlustými rty i porotu, ale hlavně zaujal muže, který seděl v další místnosti po tmě. Všechno sledoval přes kameru, která byla mezi Harrym a Niallem. Jeho oči byli světle hnědé a pohled velmi přísný.
"Mnohem radši bych posuzoval holku jako je Kilari, než tyhle tuponě." Začal se smát Niall.
"Cože? Ta holka je prostě nemožná. Zapomeň!" Harryho hlas zněl velmi vážně a naštvaně.
"Co? Harry proč se ke Kilari tak chováš? Co to provedla?" Niall nechápal chování a slova svého kamaráda a požadoval vysvětlení.
"Do show-byznysu se nedostaneš jenom protože si to sám přeješ. Bude pro ni horší, když se pak její tužby nevyplní. To by ji mohlo hodně ublížit víc, než teď já." Harry se podíval na svého kamaráda a snažil se mluvit klidně.
"Aha, Harry! Ty jsi tak hodný!" Niall byl nadšený a chtěl ho obejmout, ale tomu Harry nedovolil.
"Buď už zticha!" okřikl ho Harry, ale myslel to pouze v dobrém.
"Další, další... " křičel přes celou místnost Harry, aby se vyhnul objetí svého kamaráda.
"Číslo devatenáct, dobrý den." Oba uslyšeli hlas dalšího chlapce, ale tentokrát zůstali nehybně sedět.
"Kirao Cukišima. Je mi čtrnáct!" Chlapec pozvedl svou ruku nad hlavu.
"Co?!" Harry se naklonil přes stůl, aby si ho lépe prohlédl. Byl naštvaný, překvapený a vyděšený... Tohle nečekal.
"Chodím do druhého ročníku střední školy a jsem mužnost sama. V budoucnu se chci stát velkou celebritou a vzít si Nialla!" Zase se Kilari dokázala předvést.
"Obávám se, že na kluky moc nejsem. Omlouvám se." Niall se podrbal na zátylku a celý rozrušený se stále usmíval.
"Tohle teď opravdu říkat nemusíš, Nialle! Hele vsadím se, že si ta Kilari!" Harry si stoupl a první rozzuřeně napomenul Nialla a potom se otočil ke Kilari, která byla naštvaná a snažila se to ututlat.
"Ne! Já nejsem Kilari! Ale tohle je Na," řekl chlapec, tedy Kilari.
"Velmi rád tě poznávám, Na." Usmíval se Niall a podával kocourovi ruku.
"Taky tě rád poznávám, Nialle," promluvila Kilari místo Na.
"To už je moc! Vůbec nechápu, proč převlékla tu kočku?" řekl Harry a celý zrudl.
"Já... To ale myslím vážně. Tenhle konkurz určitě vyhraju!" Kilari přestala mluvit jako kluk a velmi vážně se podívala na oba chlapce.
"Takže Kirao postupuješ do druhého kola!" vykřikl Niall celý nadšený a zase se usmíval. Harry ovšem nadšený nebyl.
"Jupí!" Radovala se Kilari.
"Ty taky souhlasíš, Harry?" zeptal se Niall svého kamaráda a Kilari se na něj s nadějí podívala. On byl celý červený a otočil svůj pohled jinam.
"Horší už to jistě nebude," odsekl Harry a otočil se k oběma zády.
"Ooh... Děkuju ti!" Kilari byla nadšená z jeho slov, i když dal spíše najevo, že ji tady nechce.
"A teď se vrať zpátky do čekárny!" okřikl ji Harry s naštvaným výrazem ve tváři.
"Tak čau," řekl Kilari, tedy Kirao, než odešel.
"Moc jí to slušelo," řekl mile Niall.
"Co? Byla přece příšerná!" Znovu Harry nepříjemně vykřikl. Jenže se jeho výraz ve tváři okamžitě změnil a už nebyl tak naštvaný, spíše překvapený.
"Proč? Byla roztomilá." ozval se hlas, jež oba chlapce překvapil a donutil je otočit se jeho směrem.
"Šéfe, vy jste tu taky?" Harry málem upadl na zem, ale naštěstí ho Niall pohotově zachytil. Jejich šéf vypadal velmi přísně, ale v jeho očích bylo znát pochopení a laskavost.
"Všechno jsem to sledoval na monitoru ve vedlejší místnosti," vysvětlil chlapcům muž s brýlemi.
"Kirao Cukišima? Moc zajímavý kluk." V jeho hlase šla znát zvědavost, kterou vyvolala Kilari svojí scénkou.
"Druhý test se týká ostatních Vašich schopností a zájmů. Musíte ukázat, co jste udělali, abyste se stali celosvětovou hvězdou," Muž, který organizoval celý konkurz, vysvětlil další pokyny k druhému kolu.
"Co už jsme mi někdy dělali?" zamyslel se Kirao nahlas svým hlubokým hlasem.
"Ukážu Ships co všechno dokážu!" řekl rozhodně mladík, jež se dostal do druhého kola, určitě zapůsobil svými rty.

***

Niall i Harry měli ve tvářích zděšený vyraz, když sledovali "vystoupení" jednoho z mladíků, již zmíněného chlapce s tlustými rty, jehož známe pod jménem Močido.
Bylo to opravdu hrozné, co právě předváděl přímo před kluky, ale určitě se za to nestyděl.
"Dám si chvilku pauzu, omlouvám se," řekl zničeně Harry. Celá místnost se otřásala, pod "ladnými" skoky, které jim chlapec předváděl. Přesně tak, právě tančil, jestli se to tak dá nazvat, balet.
"Jo, jen to nech na mě," ujistil ho Niall a s udivením dál sledoval poskakujícího Močido.
"Číslo devatenáct, Kirao Cukišima!" zvolal nějaký muž další jméno.
"Už letím!" vykřikl Kirao, tedy Kilari.
"My to zvládneme, že Na." Potřebovala se ujistit, takže se otočila ke svému kocourovi, jež ji opravdu ujistil.
Najednou byly slyšet pouze zvláštní zvuky a pohled se nám naskytl na unaveného Harryho, který odpočíval ve vedlejší místnosti.
"Kirao postupuješ!" vykřikl s nadšením Niall a Harry se v tu chvíli posadil, aby se podíval co se tam děje, ovšem už bylo po "vystoupení" a on tedy nevěděl, čím Nialla tolik ohromil.
"Yeah! Děkuji Všem mockrát!" Usmíval se unaveně Kirao a odcházel z místnosti.
"Co?" řekl nechápavě Harry a na velké obrazovce uviděl Nialla a svého šéfa, jak nadšeně tleskají.
"Jo! Slušelo mu to, že?" Usmíval se roztomile Niall.
"Tenhle Kirao je fakt úžasný," řekl překvapeně jejich šéf.
"Proboha! Jak to udělala? Tohle nechápu." Harryho hlas byl překvapený, ale zároveň v něm byla trocha zlosti. Což u něj, zdá se, bylo normální.
"Myslím, že jsme to zvládli, Na." Kilari byla opravdu šťastná, protože tohle pro ni mnoho znamenalo.
"Nyní následuje další kolo! Oblékněte si plavky," oznámil černovlasý postarší muž a odešel.
"Cože?! Mám si vzít plavky?" Kilari byla opravdu zaskočena.
"A co teď? Na, pověz!" řekla vyděšeně Kilari.
"Dobře, to stačí," promluvil Harry, při pohledu na Močidu v plavkách, když se snažil zaujmout nejlepší pózu.
"Děkuji, Vám mnohokrát." Chlapec tedy přestal a odešel z místnosti.
"Harry? Na řadě už je Kilari. Zvládne i tohle?" zeptal se nejistě Niall.
"Tss... Pochybuji. Možná utekla domů." Harry zněl vcelku nadšeně, ale hlas ženy, která oznamovala dalšího chlapce ho zarazila.
"Vstupuje Kirao Cukišima!" Spolu s hlasem ženy se otevřeli dveře a z nich pomalu vyšel Kirao.
"Co?" Harry nechápavě zíral na osobu, jež vešla do dveří.
"Slunce mě opálilo jako grilovaného Cejna. Hahaha... " Smích čtrnáctiletého chlapce v kostýmu ryby se rozléhal po místnosti. Bylo velmi zvláštní co dokáže Kilari vymyslet.
Všichni byli červení, když se jim naskytl pohled na mladíka v rybě, protože to bylo samo o sobě směšné a trapné.
"Jo! Roztomilé! Kirao postupuje dál!" Niall si stoupl ze židle a nadšeně oznámil rozhodnutí, zatím co Harry nechápavě zíral na odcházející Kilari.
"Díky moc Niallíku!" Její nadšení v hlase bylo zřejmé.
"Co? To, že bylo roztomilé, jo? To mají být plavky? Tahle ulita?" Hlas Harryho zněl velmi vtipně, ale zároveň naštvaně. Tenhle kluk je věčný pesimista.
"Páni! Paráda! Vypadá to, že jsme úžasně zvládli promenádu v plavkách!" Celá nadšená Kilari rozhazovala rukama, ale omylem shodila kluka, který stál kousek od ní.
"Ooh... Omlouvám se," řekla roztomile Kilari.
"Teda! Ty jsi opravdu roztomilý hoch," řekl kluk a otočil se celý červený na stranu. Kilari byla překvapená a trochu se bála, když stál tak blízko u ní.
"Rozbušil si mé srdce už když jsem tě poprvé uviděl. Co si s tím mám jenom počít?" Jeho hlas zněl zoufale.
"Co to vykládáš?" Kilari byla doslova vyděšena a možná i znechucena.
"Já jsem přece kluk, nevidíš?" Kilari od něj odstoupila a snažila se utíkat pryč.
"Ale to vůbec nevadí, když jsi tak hezký!" Chlapec, jeho známe pod jménem Močido, se rozběhl za ní.
"Zastav!" křičel na Kilari a v tu chvíli na něj skočil Na a snažil se ho zastavit.
"Co je to netvora." Kluk začal pobíhat dokola a snažil se ho shodit, což se mu moc nedařilo, ale pak ho chytil a vyhodil z okna ven. Kilari se bála, ale když viděla co se děje...
"Pozor, Na!" křičela Kilari a teď nastala chvilka, kdy ho musí někdo zachránit, protože je úplně mimo.
"Promiň!" Teprve teď si Močido uvědomil co udělal.
"Na tam asi omdlel," řekla vyděšeně Kilari.
"Neboj se! Jdu pro tebe!" zakřičela na něj Kilari a vlezla pomalu do okna.
"Ať nespadneš!" pokřikoval na ni Močido, což uslyšeli i Harry, Niall a jejich šéf.
"Co? Je tam nějak hlučno." Harry se trochu divil, když uslyšel ten křik.
"Zase ona?!" Harry plný svého pesimismu přiběhl k oknu.
"Kilari!" Niall byl opravdu vyděšený, když ji tam uviděl. A jejich šéf taky, ale nemůžeme se jim divit, když byla dívka na stromě. Snažila se vylézt opravdu vysoko, aby zachránila svého kocoura.
"Pozor je to nebezpečné! Hned slezte dolů!" Dokonce i muž s brýlemi vypadal velmi vyděšeně, když viděl o co se Kilari snaží.
"Co to tam ta holka zase vyvádí?" Harry se naklonil z okna a pohlédl nahoru do korun stromu.
"Na? Slyšíš, Na?" Kilari se ho snažila probudit, ale nedařilo se jí to, takže musela vylézt o něco blíž k němu.
"Snaží se zachránit kočku," vysvětlil jim Močido.
"Zbláznila se?" Harry najednou vyskočil nečekaně z okna.
"Harry, stůj!" Niall se ho snažil zastavit, ale on už byl dávno na cestě za Kilari.
"Na! Slyšíš? Už jsem tady!" Kilari celá nadšená vylezla za svým kocourem a ten se už taky probudil.
"Takže jsi v pořádku!" Na vyskočil dívce do vlasů, jako vždycky. Kilari se podívala dolů a zděsila se.
"Vylezla jsem výš, než jsem myslela." Kilari se vyděšeně podívala solů, kde stáli lidé a také ji s velkým strachem sledovali, ke kterým se přidali Niall se svým brýlatým šéfem.
"Jak se teď dostanu dolů?" Kilari to nestihla říct a ulomila se pod ní větev, takže začala padat dolů.
"Ááá... Padám dolů!" Kilari začala křičet.
"Pozor!" Niall se se strachem v očích díval na padající Kilari.
"Teď zůstaň v klidu!" řekl Harry, který ji zachytil na poslední chvíli za ruku.
"Harry?" Kilari na něj hleděla a nechápala proč to udělal. Harry ji vytáhl k sobě nahoru, kde se posadili, ale naneštěstí ji spadla paruka a tak všichni mohli vidět její nádherně dlouhé hnědé vlasy.
"Ona je to holka?" Jeden z kluků se už neudržel a s překvapením vykřikl.
"A co na tom stromě dělá?" zeptal se ho další.
"Seš hloupá! Víš, co by se stalo, kdybych tě nezachránil? Ublížila by sis!" Harry byl tak naštvaný, jako snad nikdy v životě. Jeho zlost z něj přímo sršela.
"Moc se omlouvám!" Kilari byla víc než zaskočena.
"Harry? Kilari? Klid!" Niall se uklidnil a zase se roztomile usmíval.
"Teď dávej pozor při slézání!" přikázal Harry mladé dívce, která byla stále rozhozená.
"Díky." Kilari se snažila rozdýchat, co se právě stalo.
"Co tady ta holka dělá?" vykřikl jeden s kluků, kteří stáli kolem stromu.
"Holka! Fuj!" pokračoval další.
"Přišli na tom! To je zlé!" pomyslela si Kilari.
"Pardon, omlouvám se. Ale já jen chtěla vyhrát tenhle velký konkurz! Chtěla jsem ho vyhrát tak moc!" Její slova myslela upřímně a dokonce se jí v očích objevily slzy.
"Jo! Snažila se," řekl Močida a začal tleskat, což rozklepanou dívku překvapilo.
"Není za co se omlouvat!"
"Tím se netrap!" Chlapci se překřikovali a snažili se ji povzbudit.
"Jo? Děkuji Vám!" Kilari měla slzy na krajíčku, ale přesto se usmívala.
"Ano, ukázala jsi nám celkem zajímavé věci." Muž s přísným pohledem a brýlemi na nose se přiblížil k dívce.
"Řediteli? Opravdu se moc omlouvám!" Dívka sklopila pohled k zemi.
"Hlavní je, že jsi v pořádku. Ale stejně děvče, nechtěla bys vystupovat pod naší firmou... " Jeho slova byli jako rajská hudba, alespoň pro Kilari to tak znělo. Celá nadšená, ale překvapená se mu podívala do očí.
"Jako celebrita?" dokončil muž svou otázku.
"Vážně budu celebrita?" Její slova zněla pouze v její hlavě, ale nedokázala promluvit, protože byla radostí uchvácena.

Příště uvidíte: Na pozor! Jdu na konkurz na reklamu na úžasný dorty. Upeču výborný dortík, celý ho sním a určitě vyhraji! Příště: "Čas na první reklamu!"

P.S. Jestli jste to nezabalily a dočetli se zase až na konec: Gratuluji! Tohle bylo zase extra dlouhé, na čož nejsem zvyklá. :D Nejhorší je vždycky vyjádřit jejich pocity a reakce, když nic neříkají, to bych někdy zabíjela. Oni totiž nikdy nemají jasno a hned svou náladu změní, tudíž nevím co napsat a pak mi to tak dlouho trvá. Ale k věci... Další díl přidám zase (snad) příští týden, ale v poslední době to vypadá, že na mě není spolehnutí, co? :/
Moc se tedy omlouvám a snad to zase vydržíte a jako náhradu Vám napíšu nějaký článek a možná upoutávku na Change is life, což bude trailer a nějakou část úvodu. :)
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Nicole Nicole | E-mail | Web | 31. srpna 2013 v 10:37 | Reagovat

Je to super :3 S tím vyjadřováním to mám podobně ;) :DDD Někdy je to fakt otřes a sedím nad tím klidně tři hodiny neschopná vymyslet jediný blbý slovo :D
No... taky nevím jak to budu po neděli stíhat... :D

2 Ája Ája | 31. srpna 2013 v 11:18 | Reagovat

Další hodně dobrý díl, už se těším na další. Jinak promiň že tak pozdě, nějak je toho teďka moc.  Díky za díl a trpělivě očekávám další.

3 Hannah Hannah | E-mail | Web | 31. srpna 2013 v 12:33 | Reagovat

[1]: Děkuji, Nicol. ;) Jsem ráda, že nejsem sama, kdo nad tím tak dlouho přemýšlí. :D
Jo já prostě doufám, že to bude v pohodě. :D

[2]: Moc děkuji, Áji. Ty už si četla RNS, takže víc, co očekávat. :D A vidím, že věrnou čtenářku mám, alespoň jednu. Ostatní asi čekají na Change is life, což mě vcelku mrzí, ale nic s tím nenadělám. :) Ještě jednou děkuji a těším se na další tvé názory. ;)

4 Ája Ája | 31. srpna 2013 v 21:23 | Reagovat

[3]: Já si ráda přečtu všechno co napíšeš a navíc mě zajímá jak některé situace vytvoříš, protože jsem Kilari viděla ;)

5 Hannah Hannah | E-mail | Web | 1. září 2013 v 6:49 | Reagovat

[4]: Vážně? Já myslela, že jsem jediná, kdo se v mých letech dívá na animáky. :D To jsi mě teda potěšila.
A kolik si viděla dílů? o.O

6 Ája Ája | 1. září 2013 v 9:46 | Reagovat

Docela hodně, už přesně nevím, protože se dívám na hodně jiných anime.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama