#Happy Birthday!

22. srpna 2013 v 11:00 | Hana |  My Life!
Už podle obrázku je a nadpisu je Vám jasné, že mám dneska narozeniny! Je to úžasná a proto jsem si neodpustila napsat článek i dnes. So... Happy Birthday to me!


Narozeniny jsou jen jednou v roce a já se po tom dlouhém roce toho dne zase dočkala. Ovšem pro mě to nejsou jen narozeniny... Také mi to připomene, že je za chvíli září a s tím i škola.
Snad každý se těší na dárky na své narozeni a očekává kde co, jen já se těším na dort a dárky jsou mi vcelku jedno. A tenhle rok to není jinak. Dárky jsem už doslala, takže se podělím a popíšu Vám je...
1. První dárek, který jsem uviděla v tašce bylo tričko. Ovšem ne jen tak obyčejné... Je celé černé a jsou na něm motýli s nějakými dalšími obrázky, ale důležité je, že je to všechno ručně namalované. Je to opravdu nádherné!
2. Tak to bylo spíš takové... Jakože doplněk. Obří lízátko! Je to moje oblíbená cukrovinka, což moje milovaná maminka moc dobře ví.
3. Jsou dvě věci, které jsem dlouho chtěla a asi to někomu bude připadal nedůležité, ale já byla nadšená. Nevím jak to popsat, ale je to na způsob podprsenky, ale dá se to nosit i bez trička. Jsou dvě, jedna je černá a druhé vojenská zelená. Dá se nosit pod tričko, což já zbožňuju. Miluju takový styl!
4. Poslední dárek, když nepočítám dort, je holící strojek. Ano, je to tak. Ovšem pro holku je to nezbytně důležitá věc. Jak už víte, chystám se na intr a tak si ho můžu vzít s sebou. Ten co máme doma je už dost starý, ikdyž tak nevypadá. :D
Nevím jak ho popsat... Je bílo oranžový, spíš jsou na něm oranžové tvary a smyčky. Je nádherný, takže jsem spokojená.

Dneska se ještě dočkám dortu, který je takové finále a všichni doma ví, že se na něj nehorázně těším.
Dárky jsou úžasné a hlavně důležité do budoucna. Já totiž ocením spíš něco užitečného do budoucna, než nějakou kravinu, na kterou bude padat prach a na nic mi nebude. Když mi chce někdo koupit nějakou maličkost... Dobře, ale zkuste spíš nějakou sladkost. Je to taky na nic a hned se to sní, ale mám z toho požitek... Což se o nějaké sošce na polici říct nedá. Jsem možná vybíravá, ale ten, kdo mě zná... By mi nic podobného nekoupil, protože ví, jaký je na to můj názor.

Tady je můj úžasný dort! Vážně je super, když máte taťku directionera a mamka zná Vaši oblíbenou barvu! :D
A na konec... Happy Birthday!

Teď od Vás nečekám gratulace, i když se nějaké objeví... Spíš bych byla ráda, když napíšete - Kdy máte narozeniny? Jaký dárek byste chtěly? Co vy a dort? Pochlubte se, stejně jako já, pokud jste měli někdy teď narozeniny!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ája Ája | 22. srpna 2013 v 13:55 | Reagovat

Ty se máš, já si musím počkat na další narozky. Ale takové dárky ti vážně závidím :)

2 Hannah Hannah | E-mail | Web | 22. srpna 2013 v 15:33 | Reagovat

[1]: Děkuji, ale závidíš? o.O To jsem tedy nečekala. I když ano, jsou úžasné. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama