1.Change Is Life!

23. října 2013 v 20:44 | Hana |  Fan-Fiction...
První díl, který bude spíše úvod jsem psala dlouho, takže snad se bude líbit. :)


Change is life!
1.část - Nový život.

Jaký je život celebrity? Život obyčejné dívky, jež se změní během sekundy? Život téhle dívky, která se ocitne na vrcholu. Pocítí ve svém životě radost, naději, přátelství a lásku. Jenže lidé nejsou vždy milí a velkorysí. Ona sama pozná jaké to je, být milována a na druhé straně i nenáviděna! Je to příběh dívky, kterou zná celý svět. Jeden člověk totiž dokáže změnit všechno, ale to ona už ví.

Život mezi slavnými a bohatými. Někdo je miluje a obdivuje. Jiní je nenávidí a pohrdají s nimi. Všichni si myslí, že mají dokonalý život. Že žijí ve snu a dostane se jim všeho, co chtějí. Ovšem nikdo nezná pravdu, kterou vidět nemůžou. Myslí si, že si splnili sen a teď v něm žijí bez problémů, ale opak je pravdou. Kdo v tom žije od mala, chápe, co ho čeká, proto jsou na světě lidé lakomí, nedůvěřiví a bezcitní. I když se mezi nimi najdou ti ochotní, milí a láskyplní. Jenže najít někoho takového je velmi těžké. Ve světě celebrit je jich velmi málo.
Jednou se rozhodnete splnit si sen, ale něco proto musíte obětovat. Pokud chcete žít v luxusu, mít peníze, moc a slávu. Vždycky se něčeho musíte vzdát, abyste dosáhly svého. Pokud se ocitnete mezi volbou, která by mohla změnit Vás život - dobře to promyslete, než vyslovíte své rozhodnutí. Později toho můžete opravdu hodně litovat. Sama jsem byla svědkem takového rozhodnutí, i když já nerozhodovala. Pouze jsem přihlížela a viděla, co dokázalo takové rozhodnutí udělat s člověkem, jak ho dokázalo změnit. Samotnou mě to překvapilo, ale už nebylo cesty zpět. Jednou se tak člověk rozhodne žít, a pak už to nejde vrátit. Můžete to ovládat, ale ne všichni to dokážou. Jen někteří totiž zůstanou stejní, ale ostatní se změní a už se neohlédnou zpátky.

Řeč je o mladé dívce, která se změnit musela, ale osud si s ní pohrál a dokázal ji změnit mnohem víc, než bylo třeba. Její změna zasáhla všechny, kdo ji dříve znali. Všichni se změnili spolu s ní, ale to ona už neviděla. Teď žije jinak, jak si sama zvolila žít.
Nepoznávají ji její kamarádi, rodina, ale hlavně… Nepoznává sama sebe. Už vlastně neví, kdo je. Tolik se toho dokázalo za dva roky změnit, ale vidí to jen ti, kdo ji opravdu znali. Proč to i ona nevidí? Odpověď je jednoduchá. Nechce to vidět! V jejím světě, ve kterém teď žije, není dovoleno se ohlížet zpátky. Musíte vidět pouze přítomnost a budoucnost. Nesmí se ohlédnou, nebo jen pomyslet na všechno, co bylo dříve. Její staří kamarádi jsou pouze minulostí, kterou teď nevidí. Ona sama by chtěla, ale nemůže to udělat. Její život je dopředu nalajnovaný, pokud vybočí teď, už se nebude moct vrátit zpátky.

Proč došlo k takové změně a co se v jejím životě stalo, aby takovou změnu podstoupila? Co je důvodem toho, jaká je teď? Není těžké odpovědět na tyto otázky. Jedna z mnoha, ale ta nejdůležitější věc, která je toho příčinou, je láska. Láska k člověku, kterého milujete a dokážete pro něj udělat cokoli, dokonce zapomenou na své kamarády, rodinu a změnit i samu sebe. Je to krásné, ale taky smutné. Je to jako z filmu, který sledujete v televizi. Dva lidé se do sebe zamilují a život jim nastraží spoustu nástrah. Jenže jedna z nich bude ta poslední a nejtěžší. Dokážete se pro toho druhého vzdát svého života? Dívka dokázala odpovědět, ale netušila, že toho bude jednou litovat. Vzdala se svého dosavadního života a všechno co se ho týkalo, dokonce své rodiny. Nebyla to úplná ztráta, jako je smrt, ale i tak to všechny překvapilo.
Když se rozhodla, bylo jí pouhých šestnáct a možná to bylo moc brzo. Jde vidět, že chlapce opravdu milovala a dokázala by pro něj i zemřít, ale nebylo to moc přehnané a neuvážené rozhodnutí? To určitě bylo, ale dívka to zjistila moc pozdě. V jejím životě se objevili noví kamarádi a dokonce našla někoho, kdo jí nahradil rodinu. Ovšem se dívce nemůžeme divit, když ta její o ní nejevila nejmenší zájem a raději se věnovala svým problémům. Její otec se věnoval práci a dokonce se odstěhoval z jejich domu, kde žili dřív všichni spolu.
Matka mladé dívky se také věnovala své práci a později se v jejím životě objevil někdo mnohem důležitější, než byla její dcera, vnouče. Stala se babičkou a to ji zaměstnalo natolik, že na svou dceru snad i zapomněla.

V jejím životě byla na prvním místě tedy práce a škola, když netrávila čas se svým přítelem. Snad jen on dokázal její pozornost zaujmout. On byl teď střed jejího vesmíru a nic je od sebe nedokázalo oddělit, tedy chlapec si tohle myslel a dívka ze začátku taky. Později se v jejím životě objevilo něco nečekaného a snad jediný důvod k jejich hádkám.
Nikdy mu neřekla, proč se chová jinak a co se stalo. Nikdy mu neřekla, že je nešťastná, ale jednou vyjde všechno napovrch. Vždycky přijde čas a všechny tajemství se odkryjí světu, tady to nebylo jinak. I v tomhle případě se tak stalo a zase se kvůli tomu muselo mnoho změnit.
Mladá dívka teprve v šestnácti pochopila, že život není jednoduchý a celé dva roky prožívala těžké chvilky. Na všechno byla sama, nechtěla přidělávat starosti, ale pak přišel den, kdy se muselo i tohle změnit. Nikdo nedokáže nést tolik bolesti a strachu sám, musí mít nějakou oporu. Někoho, kdo ji vyslechne a poradí. Ona nikoho nechtěla a odmítala pomoc, ale později se nedalo jinak…
Příběh teď již osmnáctileté dívky sledovalo mnoho lidí, ale jen někteří ji mohli pochopit a vidět jaká je opravdu. Jeden člověk mohl vidět její tvář, když plakala, nebo se smála. Jen jedna osoba slyšela její nářek, nebo smích. Tahle dívka k sobě pustila jen jednu osobu, aby její život pochopila. Tou osobou je její kamarádka, kterou zná od dětství. Se kterou vyrůstala, a prožili toho spolu tolik. Byli si oporou a dokázali jedna druhou pochopit. Byli to nerozlučné kamarádky, ale vnímali se jako sestry. Jenže i tentokrát nastal den, kdy se museli rozloučit, a na místo nejlepší kamarádky přišel někdo jiný. Každá měla tu svou a na společnou minulost pomalu zapomínali. V šestnácti letech se znovu mohli setkat a prožít několik týdnů spolu, zase zavzpomínat na všechno co bylo. Měli možnost být si znovu oporou, ale přišla chvilka, kdy se zase museli rozloučit a mohlo to být naposled. Nebylo.
Po roce se znovu setkaly a jejich přátelství se obnovilo a zůstalo do dnes. Jsou šťastné a dokonce našly, co vždycky hledaly. Už je nikdo nemůže rozdělit, protože jejich osudem je být si nablízku a pomáhat si. Tohle je pravé přátelství, které se jen těžko hledá, ale ony měly štěstí, našli sami sebe, znovu. Pochopily, kam patří a co je pro ně teď nejdůležitější. Teď už je to jen o štěstí a osudu, i když tak to bylo i dříve, ale teprve teď to pochopily.

Teď nastal čas, abych se podělila o tenhle příběh. O život, který dívky prožívaly. Každou chvilku v jejich životě. Všechny ty dny, kdy se smály, plakaly, křičely, nebo jen tak posedávaly a přemýšlely nad svým životem. Jedna z dívek prožívala muka a druhá tohle všechno zapisovala na kusy papírů, ze kterých později vznikla kniha. Kniha, kterou teď budete číst. Můžete se vžít do situací, které dívka prožila. Uvidíte, jak žila, a dokonce jak žije. Část jejího života teď máte v rukou… Na těch listech papírů jsou zápisky, poznatky z jejího života. Na některých jsou i myšlenky, které dívka sama napsala, abyste pochopily, jak se cítila, co si myslela. Je to až neuvěřitelný příběh obyčejné dívky, jež se stala nejvíce nenáviděnou a zároveň tolik milovanou. Život dívky, ženy a teď již milující matky… Jessici Olson.

Tady je první díl - úvod. Já sama jsem překvapená, že mě to bavilo a kolik jsem toho napsala. Teď to bude bývat zamotané, proto jsem na začátek vypsala tolik informací, abyste měly přehled. Časem bude i nějaký trailer, snad. :D
Snad se díl líbil a budu ráda když napíšete koment. :)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Dominica Dominica | E-mail | Web | 1. listopadu 2013 v 11:00 | Reagovat

Je to vážně dlouhý, ale úžasný :33

2 Hannah Hannah | 1. listopadu 2013 v 11:03 | Reagovat

[1]: Děkuji, Domi. ;) Ano, je to dlouhý. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama