2.Change Is Life! (1/2)

27. října 2013 v 18:18 | Hana |  Fan-Fiction...
Druhý díl!


2.část - Chladná rána.
Dívka konečně otevřela oči a její pohled sklouzl na chlapce, který ležel vedle ní. S úsměvem, jejž měla, pouze díky němu se postavila a vydala se do koupelny. Po ranní hygieně se přesunula zpátky do ložnice, kde stále ležel kudrnatý chlapec, jehož tělo mohla dívka zpod peřiny vidět. Byl to nádherný pohled. A ona takové rána jednoduše milovala.
Pomalu se přiblížila k posteli a posadila se hned vedle jeho těla. Sledovala jeho tvář, do které mu spadali jeho kaštanové a hlavně kudrnaté vlasy. Jeho dokonalé rysy tváře ji uchvátili a lehce se jich musela dotknout. Přejela jemně a lehce po jeho tváři prstem a na tváři se jí pohrával úsměv. S každým nádechem se mu zvedala hruď. Mladá dívka neodolala a rukou přejela i po jeho dokonale vypracované hrudi. Slyšela, jak jeho srdce bije v pravidelném rytmu. Pomalu se sehnula k jeho tváři a lehce se dotýkala jeho rtů těmi svými. Políbila ho velmi opatrně, aby ho nevzbudila a svoji tvář oddálila.
Stoupla si a přesunula se k oknu, kde mohla sledovat ranní počasí, což v poslední době byl lehký déšť. Pro Londýn tolik typický, ale stále si na to nedokázala zvyknout úplně. Před jejich domem stáli dívky, které mohli mít sotva dvanáct, ale to ji ani tak nepřekvapilo, jako velké černé auto. Stálo před domem, ale nikdo neseděl vevnitř, což značilo, že už musí být v jednom z domů. Ovšem takhle po ránu, když večer tam ještě nebylo? Byla velmi zvědavá, ale to ji už netrápilo. Zvykla si, že musí vědět všechno, stejně jako její matka, byla přesně jako ona.
Z přemýšlení ji vyrušil podivný zvuk, který se ozýval zdola, pravděpodobně z kuchyně. Její zvědavost ji nedala a vydala se směrem, odkud zvuk přicházel. Věděla to, byla to kuchyně.
"Dobré ránko!" řekl blonďatý chlapec, jež se hrabal v jejich lednici, což ji nepřekvapovalo.
"Dobré ráno, Nialle. Co tady děláš?" podivila se dívka.
"Teď jsem přijel a Harry ti to neřekl? Dneska máme ten rozhovor, takže jsem přijel svým autem a pak ho vezmu zpátky." Jeho hlas slyšela, ale do tváře mu neviděla. Niall byl její kamarád, co dokázal zvednout náladu svým roztomilým úsměvem, i když on byl roztomilý celý.
"Ne, Harry mi nic neřekl," odsekla dívka a posadila se na barovou židli. Nevěděla o tom nic, ale včera přišel Harry unavený, takže nebylo moc času, aby jí něco vysvětloval.
"Aha, ale to nevadí. Určitě na to zapomněl, když tady ještě není." Niall se ji snažil povzbudit, ale věděl, že to nepomůže.
"Zajdu pro něj nahoru. Dobrou chuť." Dívka se usmála a objala svého kamaráda, potom odešla zpátky do ložnice. Harryho nechala spát v posteli, ale teď tam nebyl, takže musel být v koupelně. Posadila se na postel a počkala, dokud se neobjeví mezi dveřmi, což netrvalo dlouho.
"Dobré ráno," řekl překvapeně polonahý kluk ve dveřích.
"Dobré, Harry. Dneska máš rozhovor, tak si pohni." Usmála se a přešla ke své skříni.
"Kruci, já zapomněl!" Dívka se k němu otočila a její pohled směřoval na pobíhajícího kluka, který stále hledal své kalhoty.
"Tady, Harry." Zasmála se a podávala mu je.
"Díky, Jess." Jeho chraplavý hlas po ránu milovala a sama věděla, že tohle ji uchvátilo na něm hned po jeho dokonalých očích a neodolatelně sexy úsměvu. Byl tak dokonalý, až se jí nechtělo věřit, že to ona mělo to štěstí, že právě ona s ním v noci leží v jedné posteli a ráno se vedle něj může probouzet. Že ona je dívka, které věnuje své zamilované pohledy. Nevěřila tomu, že jeho rty líbají pouze ty její. Nedokázala věřit, že zrovna ona bude mít právo nazývat se jeho přítelkyní, teď už dokonce něčím víc. Jenže je to tak… Ona měla jednou v životě konečně štěstí.

"Půjdeš s námi?" Chraplavý hlas ji vytrhl z přemýšlení.
"Cože? Ne, zůstanu doma. Mám ještě nějakou práci." Dívka se nevině usmála a oblékla si bílé tričko a červenou košili, kterou nezapínala a přiblížila se k Harrymu.
"Uvidíme se později, ano?" Lehce ho políbila na rty, ale on chtěl mnohem víc. Přitáhl si ji k sobě blíž a ruce obmotal kolem jejího pasu. Rty se přitiskl k jejím a snažil se dostat víc, čehož se mu také dostalo.
Jejich chvilku přerušil Niall, který hlasitě vykřikl, že už musí jet. Oba dva se od sebe nuceně odtáhli a Harry dal Jessice poslední polibek, potom sešel dolů, kde ho čekal jeho blonďatý kamarád. Jessica si oblékla rifle a sešla za kluky dolů, ovšem ti už otevírali vchodové dveře a byli na odchodu.
"Užijte si to, kluci!" vykřikla Jessica a oběma zamávala.
"Měla jsi jít s námi," řekl Niall a objal Jessicu, potom vyšel ze dveří a směřoval k autu.
"Uvidíme se později." Harry věnoval dívce letmý polibek a při odchodu za sebou zavřel dveře.
"Tak do práce." Jessica se snažila povzbudit samu sebe, ale to se jí moc nepodařilo. Svou práci milovala, ale poslední dobou měla spíš víc práce s papíry, než focení. Prace byla svým způsobem úžasná, ale nebavili ji formuláře a smlouvy, jež se většinou týkaly nudných informací o agentuře, nebo smlouvy, jež čekali na její podpis. Chystala se přečíst další větu, ale vyrušil ji zvuk zvonku, který oznamoval nějakou návštěvu, ovšem neočekávanou.
"Dio?" Dívka vypadala překvapeně, ale zároveň byla moc ráda, že svou kamarádku zase vidí.
"Taky tě ráda vidím, Jess." Její úsměv by obměkčil každého a teď přinutil Jessicu se usmát.
"Zase pracuješ?" Otázku Diana vyslovila hned po svém příchodu do obývacího pokoje.
"Dáš si kávu?" Jessica ignorovala její otázku a raději položila svoji.

"Jasně, jako vždycky!" Plná nadšení se rozvalila na křesle a prohledávala svou kabelku, aby zkontrolovala svůj mobil.

P.S. Takže druhou část přidám o něco později, ale první potřebuji vědět, že to někdo čte... Takže potřebuji i nějaký koment nebo hvězdičku. Díky! :)
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Nica Nica | 28. října 2013 v 9:07 | Reagovat

Jee :)) tak jsem sem po dlouhy dobe zasla a vsimla si nejake povidky.. Zacala sem cist a kdyz sem si uvedomila ze de nejspis o pokracovani realita nebo sen, musim rict.. Sem nadsenaa :DD

2 Hannah Hannah | E-mail | Web | 28. října 2013 v 10:52 | Reagovat

[1]: Děkuji, vážně jsi mě potěšila. Druhou část pošlu ještě tento týden. ;)

3 Dominica Dominica | E-mail | Web | 1. listopadu 2013 v 11:06 | Reagovat

Je to naprosto perfektní! :33 Aaaahhh... já chci taky Hazzu v posteli! :'DDD

4 Hannah Hannah | 1. listopadu 2013 v 11:06 | Reagovat

[3]: Děkuji! :3 Taky bych chtěla. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama