My new class!

16. října 2013 v 22:07 | Hana |  Other!
Tentokrát to bude článek na přání o mé nové třídě. Přesněji o spolužácích, abyste se s nimi trochu seznámily.


Všechny své spolužáky mám ráda, ale některé moc neznám, takže si s nimi ani moc nerozumím. I tak se pokusím něco napsat, takže snad nikoho neurazím. :)
První koho zmíním je moje spolubydlící Nikča S. a nejen spolubydlící, ale moje kamarádka, která mi zvedne náladu. Vždycky je s ní sranda a člověk se s ní ani nudit nemůže. Nikdo nerozumí naší řeči, když jdeme třeba "spolem důle" nebo naše trapasy, i když hlavně ty tvoje. Prostě jsme praštěné, ale hlavně originální! ;D
Druhá je Gabča H. se kterou sedím v lavici. Vždycky mi poradí a jen díky ní zvládám němčinu a vlastně všechno. Mám ji ráda a snad se mnou bude chtít sedět i ve druháku. :D
Pokračuji k další úžasné holce a to k Dianě, kterou znám už z facebooku. Vcelku si rozumíme, ale upřímně je trochu magor. Prostě pořád vysmátá a nedává pozor, její komentáře a připomínky vždycky rozesmějí. Jsem ráda, že jsem ji poznala. :)
Další je Míša M., která sedí s Dianou a taky se neustále směje, ovšem není tak ztřeštěná jako Dia. Nemáme spolu moc o čem mluvit, ale když je nálada a nějaké téma, trochu si pokecáme. Je milá a nechci znít divně, ale vážně je pěkná, což se o moc holkách říct nedá. ;)
Dále je tu Nikol Š., která přešla z jiné školy a moc se spolu nebavíme, ale je milá. Když s ní mluvím je milá, ale nemám moc ráda její smích, protože je dost pronikavý. Určitě si na to časem zvyknu.
Moje bývalá spolubydlící Gabča J. je dost divná, ale je s ní sranda. Vždycky dokáže situaci ulehčit svým "Já to jebu" a dokonalý výraz v obličeji. Mám ji ráda, ale zas tak moc si nerozumíme, takže spolu mluvíme pouze ve škole, nebo když je důvod.
Veronika Š. je milá a moc se mi líbí její úsměv, který mi připomíná kocoura z Alenky v říši divů. Je to divné, ale taky vtipné. Je moc milá, ale asi z nás nejlepší kamarádky nebudou. :D
Bára L. je ukecaná a někdy mi leze na nervy její smích, ale už si na to zvykám, takže to bude v pohodě. Rozumí tomu co říkám a nesměje se mi, protože mluví podobně. Když ji víc poznáte a zrovna má dobrou náladu, tak je milá a vtipná, dokonce obětavá. Snad ji nepotkám ve špatné náladě. :D
Lucinka M. je nejlegračnější člověk, kterého znám, když nepočítám svou spolubydlící. Podívám se na ni a ona takový úsměv a ten celkový výraz... Začnu popadat dech, jinak bych se udusila, nebo něco podobného. Vždycky dostanu "výtlem." :D
Domča G. je v pohodě a taky je s ní sranda, ale moc spolu nemluvíme. Každá se zajímáme o jiné zájmy a koníčky. ;D
Monika Z. je vtipná, ale sama o tom neví. Pobaví nás svým vtipným vyslovováním slov, ale taky vykřikování v úplném tichu. Prostě je divná, ale je s ní zase sranda, aniž by o tom věděla. :D
Verča D. a Dominika Ž. jsou moje spolužačky a taky bydlí na intru. Zase spolu vycházíme, ale moc se neznáme, takže je to trochu divné, když se někde potkáme (kuchyň na intru) a nemáme se o čem bavit. Snad se to těmi dny, které budeme spolu, zlepší. :)
Tereza K. je ukecaná, chytrá a docela divná. Jednou je milá a jindy by tě zavraždila. Ráda kombinuje češtinu a angličtinu, což nesnáším. Ovšem nejlepší je její opakování jednoho slova v každé větě. Jinak je i milá a vtipná.
Adéla H. ani nevím co o ní napsat, protože ji neznám. Pouze vím její jméno a dokonce, kde bydlí. Taky doufám, že se to časem zlepší.
Denča Ch. je taky ukecaná, ale jinak nevím co napsat. Hraje fotbal a má červené vlasy. Vím, že je hodná a milá, ale i tak ji moc neznám.
Filip Š. a Roman G. jsou oba naprostí idioti. Roman je vážně vtipný, ale Filip ne. Roman je tedy v pohodě, ale Filip zatím nevím.
Nikča Ž. je sportovně nadaná a taky se mi líbí její tichounký hlas, i když umí i zakřičet. Nevím co napsat, takže to ukončím.
Snad jsem na nikoho nezapomněla, ale kdyby ano, dopíšu to. Teď se chystám jít spát, ale co nevidět bude další článek. Určitě se bude líbit mým čtenářům, kteří čekají na povídky. :)

Snad jsem napsala co jsem měla a to důležité jsem taky zmínila, takže snad to bude v pořádku. Nikoho jsem nechtěla urazit, nebo se ho dotknout. Ovšem po měsíci a půl jsem udělala takový závěr, ale na konci června to bude všechno jinak, myslím. :D Máme se na co těšit.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Jane Jane | 18. října 2013 v 23:18 | Reagovat

pěkný článek jako vždycky, nechceš udělat podobný i o kámoších/kámoškách na intru? :)

2 Hannah Hannah | E-mail | Web | 19. října 2013 v 11:01 | Reagovat

[1]: Moc děkuji a ráda takový článek napíšu. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama