Upoutávka...

17. října 2013 v 16:28 | Hana |  Fan-Fiction...
Už dlouho jsem nenapsala žádný článek, takže to chci napravit. Možná bude článek o ničem, alespoň Vám přiblížím co mám v plánu v budoucnu s povídkou a hlavně kdy ji začnu psát.


Chtěla jsem začít co nejdřív a myslela jsem, že to zvládnu psát a taky s tím nějak spojím školu, ale všechno je nakonec jinak. Škola mě dost zaměstnává a když mám čas... Vlastně nemám čas. Ovšem čas od času něco napíšu a už jsem se dostala ke třetímu dílu. Nakonci přidám úvod k povídce, abych Vás navnadila a upoutala. Už ani nevím co napsat, takže pouze děkuji všem, kdo stále chodí na blog a zůstali "věrni" mým povídkám. Takže děkuji a doufám, že ještě vydržíte, protože se mám v plánu více věnovat psaní a v nejbližší budoucnosti bych poslala první díl, který asi rozdělím na dvě části... Určitě se máte na co těšit, spíš v to doufám. :D

Tady už úvod k povídce...

Jaký je život celebrity? Život obyčejné dívky, jež se změní během sekundy? Život téhle dívky, která se ocitne na vrcholu. Pocítí ve svém životě radost, naději, přátelství a lásku. Jenže lidé nejsou vždy milí a velkorysí. Ona sama pozná jaké to je, být milována a na druhé straně i nenáviděna! Je to příběh dívky, kterou zná celý svět. Jeden člověk totiž dokáže změnit všechno, ale to ona už ví.

Příběh se dost změní, takže to může číst i ten, kdo nečetl RNS. Budu se snažit všechno vždycky vysvětlit, abych nedělala zbytečné komplikace, ale určitě se tomu nevyhnu. Do komentů mi napiště, abych měla přehled, kolik Vás bude povídku číst a kdy ji chcete přidat - teď v něděli nebo v průběhu příštího týdne?
Ovšem musíte počítat s tím, že to bude trvat, než napíšu další díl, takže to budou dost dlouhé pauzy. Zatím mám dva díly a ty ještě rozdělím a už se dostávám ke třetímu. Budu se snažit psát co nejčastěji.

A k CL mám zatím špatnou zprávu a to je - pozastavení povídky. Nemám čas ji psát, protože je to mnohem náročnější a nejen časově. U Change is life otevřu word a píšu, ale u CL musím sledovat seriál, psát a upravovat co říká. Taky navodit podobnou atmosféru a nemluvím o jejich výrazu ve tváři nebo šílených reakcích. Proto povídku pozastavuji a časem se k ní vrátím... Nevím kdy, ale vrátím. :)
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Dominica Dominica | E-mail | Web | 1. listopadu 2013 v 10:50 | Reagovat

Vypadá to vážně zajímavě :33 Jdu si přečíst další díly :33

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama