3.Change Is Life! (1/2)

2. listopadu 2013 v 17:48 | Hannah
Tady je další část, kterou zase rozdělím na polovinu.


3.část -Černovlasá dívka.
"Diano!" okřikla ji Jessica z kuchyně, když uslyšela, že něco shodila.
"To nic! Jen můj mobil!" Diana byla opravdu dobrá kamarádka a hlavně jí pomohla v těch horších časech, takže jí byla vděčná za její pomoc a radost, kterou jí dodávala. Byla jako malé dítě, proto si Jessica myslela, že nikdy nevyroste a možná i pro to, ji měla tak ráda.
"Chceš něco k jídlu? Včera jsem pekla, takže bych ti mohla dát ochutnat," hlas mladé dívky se rozléhal po domě a Diana celá nadšená vletěla do kuchyně za svou kamarádkou.
"Ty jsi pekla? Ráda si dám!" Diana byla nadšená a hned se pustila do sušenek, které jí Jessica podala na velkém talíři.
"Co budeme dělat?" zeptá se Diana a už má další kousek sušenky v puse. Dívky sedí na velké pohovce a Jessica se věnuje své práci, Diana sedí vedle ní a jí, ale to už ji pravděpodobně nebaví.
"Já mám moc práce, ale tak za dvě hodinky přijede Harry a Niall, takže můžeš být s nimi," řekne Jess a podepíše další smlouvu.
Jessica pracuje stále jako modelka, ale teď se spíše posunula k papírování. Její úkol je dělat photoshoot, který se vytiskne v nějakém časopise. Vybere, jakou kolekci budou fotit, potom vybere modelky a fotografa. Nakonec se postará, aby vše bylo podle plánu, a někdy se na fotkách objeví ona sama.
"Za hodinku musím jít, protože mám schůzku," oznámí Diana a její pohled se upíná k mobilnímu telefonu v její ruce.
"Schůzku? S kým?" vyzvídá Jessica.
"Vlastně jsem ti to minulý týden psala, ale i tak… Jmenuje se Viktor a studuje na vysoké škole tady v Londýně. Bydlí v jeho bytě, který mu rodiče koupily v centru blízko Hyde Parku." Diana mluví potichu a sleduje výraz své kamarádky.
"To jsem nečekala," řekne Jessica.
"Asi máš hodně práce, takže já půjdu už teď. Stejně se budu chystat dlouho a musím si zajít do knihovny." Jessica pouze přikývne a usměje se. Nechtěla Dianu vyhodit, ale má toho opravdu hodně.
"Tak si to užij a moc ti to přeji, Dio," rozplývá se Jessica a obejme svou blonďatou kamarádku.
"Taky si to užij! A pořád platí ten příští týden?" zeptá se rychle Diana.
"Jistě! Počítám s tebou." Jessica se zasměje a naposled zamává Dianě, která odchází zahradou pryč.
Jessica se tedy vrátí ke své práci a zároveň se snaží připravit, již zmíněný, příští týden. Dia jí to připomněla, jinak by to nestihla dokončit.
Po několika hodinové práci se zvedne a pomalu odchází do kuchyně pro další skleničku vody. Už dokončila přípravy na příští týden, kdy se mají sejít s Diou tady u Harryho a společně s kluky půjdou do klubu oslavit narozeniny, která pořádá Michell, ale všichni jí říkají Mell.

Mell chodí s Niallem, ovšem se první seznámila s Jess a nebylo to nic příjemného, tedy to období, které obě prožívaly. Každá měla své problémy a společně se navezly do ještě větších…

P.S. Další díl se mi moc nelíbí, ale snad se to dalo přečíst. Druhou část Vám přidám asi až příští týden, takže... Budu ráda za komenty a hvězdičky. Všem, kdo čtou, moc děkuji. :)
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Dominica Dominica | E-mail | Web | 4. listopadu 2013 v 22:06 | Reagovat

Je to skvělý :33 Tak bych chtěla pracovat jako modelka :D

2 Hannah Hannah | Web | 4. listopadu 2013 v 22:11 | Reagovat

[1]: Děkuji... Já taky. ;) :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama