4.Change Is Life! (1/2)

13. listopadu 2013 v 19:50 | Hana |  Fan-Fiction...
Tady je další část!


4.část - Blíží se zima.
*Před dvěma lety*
Pomalu končí podzimní období a nastupuje zima. Tohle období měla dívka moc ráda, ale poslední dobou se jí to přímo hnusilo. Všude bylo mokro a vlastně nebyl žádný sníh, takže to vypadalo hrozně. Dívka, o které je řeč, ležela na posteli a pomalu vyčkávala na ten otravný zvuk budíku. Už se chystala, že vyleze z postele, když v tom se ten příšerný zvuk rozlehl po pokoji a Jessica spadla z postele.
"Nesnáším vstávání do školy," zabručela si Jessica a stoupla si ze země. Odešla do koupelny a po ranní hygieně se oblékla a scházela dolů po schodech do kuchyně. Nasnídala se a rychle si sbalila věci do školy, zamkla dveře a už odcházela, směr škola.
***
"Dobré ráno, studenti. Dnes se přeneseme do dob starověku a hlavně se podíváme na krásné téma, které nám sdělí… Slečna Olson, prosím?" Profesor dějepisu byl postarší muž kolem čtyřicítky a většina studentů mu říkala "Kočkofil" díky jeho zájmu o kočky.
"Ano, pane profesore? Ooh… Ano. Téma je Egypt. Přesněji, Starověký Egypt." Dívka se trochu usmála a čekala na jeho reakci.
"Děkuji," řekl rozmrzele a pokračoval v jeho výkladu, který všechny nudil a většina byla na svých IPhonech nebo ležela na lavici. Pouze dva studenti - největší šprti - si dělali zápisky. Sama Jessica se snažila dávat pozor a zapsala si jen důležité údaje, které bude potřebovat.
"To je pro dnešek všechno a zítra se připravte na slíbený test, který bude důležitý kvůli Vaší známce na pololetí." Muž si snažil udržet pozornost, ale stejně se mu to nepovedlo.
"Neshledanou, pane profesore," řekla dívka a odešla ze třídy. Směřovala ke své skříňce a doufala, že na obědech nebude moc lidí. Celý den se těšila domů a tohle jí vždycky ničilo. Nesnášela školní jídelnu, proto tam chodila pouze ve středu, kdy byla nejdéle ve škole.
Jessica se ve školní jídelně i s táckem odebrala ke stolu, který byl její oblíbený. Seděla tam vždycky, protože to bylo až na konci a nikdo nebyl poblíž. Nanejvýš seděl vedle u stolu Adam, neoblíbený šprt s velmi bohatými rodiči.
Uběhlo ani ne deset minut a dívce začal zvonit mobil. Tohle by nebylo nic zvláštního, ale po zjištění, že je to neznámé číslo, se dívka zamračila. Zmáčkla zelené tlačítko a vyčkávala, kdo bude neznámý volající.
"Prosím?" pokusila se dívka volajícího popohnat.
"Jessico?" dívka se zarazila, když uslyšela ten známý hlas. Najednou jí všechno prolétlo hlavou a po tvářích jí začaly stékat slzy. Nedokázala to zastavit a byla jako v transu. Byl to hlas chlapce, který jí změnil život. Ten, kdo ji dostal na vrchol a dal jí lásku. Ale také ten, kdo jí zlomil srdce…

"H-Harry?" řekla roztřepaným hlasem dívka a stále hleděla upřeně před sebe, se zaslzenými oči.

P.S. Děkuji za komenty a druhou část přidám co nejdřív + omlouvám se za chyby. ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dominica Dominica | E-mail | Web | 14. listopadu 2013 v 17:42 | Reagovat

Bože! :OO Piš dál, protože já vážně potřebuju vědět, co Harry chce! :33 Je to geniální :')))

2 Hannah Hannah | Web | 14. listopadu 2013 v 18:33 | Reagovat

[1]: Budu se snažit! ;D Moc děkuji... :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama