4.Change Is Life! (2/2)

1. prosince 2013 v 17:30 | Hana |  Fan-Fiction...
Snažila jsem se a přidávám další část.


"Jessico?!" vykřikla dívka na svou kamarádku.
"Už jdu, Dio!" oplatila jí Jessica stejně nepříjemně a vyběhla, s lodičkami v ruce, z šatny.
"Proč ti to tak trvá?" zeptala se se smíchem Diana.
"Věřím, že nechceš slyšet, co všechno jsem dneska dělala a proč jsem se také zpozdila," odsekla Jess nepříjemně a zároveň se snažila si obléct svůj černý kabát.

"Příště pojedeš sama, protože tohle je hrozné," pokračovala Diana.
"Opravdu? A já tě příště nepozvu," vrátila jí to Jessica a spokojeně se usmála.
"Pohni a nezapomeň si nic, už se nebudu vracet!" upozornila Diana dívku, která se snažila najít svoji kabelku.

***

Diana zaparkovala před clubem a spolu s Jessicou vystoupili z auta. Směřovali dovnitř clubu, ale nemohly se protlačit přes všechny ty novináře, co postávali v tom mrazu před clubem. Všichni chtěli mluvit o Jess a Harrym, ale nezapomněly otravovat i Dianu.
"Nebudu odpovídat na žádné otázky. Nechte nás projít, prosím!" Jessica byla naštvaná, ale i tak klidná. Ovšem o Dianě se to říct nedalo.
"Nechte toho! Netlačte se tak!" křičela na ně Diana.
"Jess?! Dej mi ruku!" vykřikl na ni, nějaký známý hlas. Když se na dotyčného podívala, uviděla černé vlasy, hnědé oči a velmi hubenou postavu… Zayn.
Vzala ho za ruku a spolu s Diou, která se jí snažila držet za druhou ruku, vešli dovnitř. Všude byl cítit cigaretový kouř, což Jessica nesnášela. Každá druhá dívka na sobě měla minišaty a vysoké podpatky. Neměla ráda večírky, ale tenhle pořádala ona sama, takže přijít byla její povinnost.
"Kde jsou ostatní?" zeptala se po chvilce Jessica.
"Tam vzadu, v našem boxu," odvětil Zayn a vydal se na druhou stranu, kde se mihla dívka s vlasy, které měli bílou barvu, takže nebylo pochyb, že je to Perrie.
"Pojď za mnou," řekla rychle Jess a tím Dianu donutila jít stejným směrem. Poslední dobou se moc často nevídali, ale Diana pro ni hodně znamenala. Pomohla jí v těch horších časech, ale někdy měla pocit, že se s ní Dia bavila jen tehdy, když to potřebovala.
"Ahoj!" vykřikla Dia, když uviděla známé tváře.
"Ooh… Diano? Tebe jsem tady nečekal," řekl překvapeně Niall.
"Jessica mi řekla, že můžu přijít. Nevadí ti to?" Oba na sebe zírali a všichni čekali, co Niall řekne. Když se rozešli, všechno bylo v pohodě, ale Diana se asi půl roku po rozchodu vyspala s jeho nejlepším kamarádem s dětství. Byl to pro něj celkem šok a od té doby spolu moc nemluví.
"V pohodě, rád tě vidím." Jessica poznala jeho úsměv, který byl velmi nucený.
"Nialle? To je ta kravata, kterou ti koupila Mell, že?" zasmála se Jessica a objala blonďatého kluka.
"Ano, říkala, že jste ji kupovali spolu. Je vážně hezká!" Jeho úsměv ji potěšil a konečně se mohla přivítat s ostatními. Diana udělala to stejné a pak se vytratila k baru, jako vždycky.
"Kde je Harry?" zeptala se Jessica a podívala se po clubu.
"Přiveze oslavenkyni, protože si potřeboval něco zařídit," odpoví jí Liam.
"Dobře. Já teď půjdu ještě něco vyřídit," oznámila mu Jess a odešla směrem k tanečnímu parketu a pak zmizela v zákulisí.

***

Uplynula asi půl hodina a Jessica všem oznámila, že oslavenkyně je za pět minut tady. Všichni se utišili a Jess se přidala k Niallovi a ostatním, kteří ji tady měli přivítat.
"Je tady!" vykřikla Jess a zhasli světla.
Mell vystoupila z auta, když jí Harry otevřel dveře a pomohl jí, jinak by s těmi šaty ukázala, co smí vidět pouze Niall. Paparazzi se na ni nahrnuli jako včely na med a bombardovali ji hloupými otázkami. Jessica vyšla z hlavních dveří a pomohla jí dovnitř a Harry je následoval.
"Jess! Tak ráda tě vidím!" Začala ji Mell objímat, až Jessica nemohla dýchat.
"Já tebe taky, ale potřebuji vzduch." Zasmála se Jessica a potom vešli přímo do clubu.
"Překvapení!" vykřikli všichni naráz a světla na stropě začala blikat, DJ pustil hudbu na plné pecky a nakonec začali všichni zpívat, a dokonce Jess nezapomněla na narozeninový dort. Byl obrovský! Mell začali stékat slzy po tvářích a šlo vidět, že ji Jessica svou oslavou opravdu dojala. Když se Jess podívala na Nialla, který k nim pomalu šel, uviděla ten nádherný úsměv. Nebyl stejný jako s Dianou, protože na ni se takhle neusmál, ani když spolu chodili. Tohle nebyl obyčejný úsměv, protože byl… Zamilovaný!
"Všechno nejlepší, Mell," pošeptala jí Jessica a pořádně ji objala. Harry jí taky popřál a objal ji, ale trochu jemněji.
"Všechno nejlepší, lásko," řekl jemně Niall a políbil svoji nádhernou přítelkyni.
Když Mell všichni popřejí, ochutnají dort a opijí se, začnou buď tancovat, nebo si prostě povídají. Hostů bylo asi třicet a nakonec zůstala pouhá polovina, když nepočítáme Mell, Nialla, Zayna, Liama, Louiho, Harryho a Jessicu. Diana totiž odešla asi půl hodinu po příchodu Mell. Samozřejmě neodešla sama, ale nasedala do auta spolu s nějakým klukem. Byl to asi stejně vysoký černoch a bylo mu kolem 25, ale určitě to bylo Dianě jedno.
"Hledal jsem tě," řekne Harry a obmotá své ruce kolem překvapené Jessici. Ta se zrovna domluvila s DJ, aby zahrál pomalou písničku.
"Chci, aby si teď Niall s Mell zatancovali, takže tady počkej," řekne Harrymu a odejde k Niallovi. Harry vidí, jak souhlasně přikývne a odchází, směrem k Mell. Jess zatím přijde k Harrymu a ten jí obejme za pas a přitáhne si ji blíž k sobě.
"Miluju tě, Jessico." Harryho hlas dívku rozechvěje, s úsměvem se podívá kudrnatému chlapci do očí.
"Miluju tě, Harry," řekne tiše dívka a jemně Harryho políbí. Ten si ji přitáhne ještě blíž a jejich polibek prohloubí.

***

Zbytek večera probíhal obyčejně, ale pro všechny zúčastněné to bylo přeci jen něčím zajímavé. Harry s Jessicou se od sebe nepohnuli, tančili, líbali se… Bylo na nich zcela znát, že jsou zamilovaní a všechno co prožili, je k sobě ještě víc připoutalo.

Stejně tak se chovali i Niall s Mell, ale ti, se kolem druhé hodiny ráno vydali domů k Niallovi. Liam a Sophie šli o něco dřív, protože jí nebylo dobře. Eleanor a Louis byli roztomilý a pořád se objímali a tulili k sobě, prostě byli rádi, že jsou spolu po tak dlouhé době. El byla kvůli práci na několik týdnů v Austrálii a Louis měl moc práce. Odešli kolem půlnoci, určitě chtějí být o samotě, když už mají tu možnost. A nakonec Zayn a Perrie, kteří zůstali vcelku dlouho. Odcházeli hodinu před El a Louim, tedy kolem jedenácté. El s Jessicou si myslí, že je Perrie těhotná, protože pila jen vodu. Ale to se určitě všichni brzy dozví. Harry a Jess odcházeli poslední, protože to tady měla na starost Jessica. Asi kolem čtvrté hodiny přijeli domů a po jejich horké vaně, šli spát.

P.S. Poslední dobou nemám žádné nápady a vlastně mi to tam moc nepasuje, ale prostě potřebuji dojít k jednomu bodu, jenže se tam nemůžu dostat. Asi potřebuji nějakou inspiraci, múzu... Vážně nevím. Zatím si dám dva týdny na promyšlení a uvidím, co se mi v té hlavě zrodí. :D

Děkuji, že povídku někdo čte, i když asi jen jeden člověk. :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama