#Christmas!

28. prosince 2013 v 13:15 | Hana |  My Life!
Po dlouhém roce jsme se zase dočkali!


Na Vánoce se těšíme určitě všichni, až na nějaké výjimky. Jsou to snad nejoblíbenější svátky v roce, ale v každé rodině to probíhá jinak.
Celý den se u nás vaří a tento rok je moje mamka nemocná, takže bylo všechno na mě. Obyčejně to je bramborový salát a kapr, mlíčí nebo filé. Tenhle den se u nás nejí maso, protože chodíme do kostela a máme tedy půst.
Moje mladší sestra věří na Ježíška, to znamená, že se nazdobí stromeček, když odjede s taťkou na hřbitov zapálit svíčky.
Kolem páté hodiny večer se všichni posadíme ke stolu a povečeříme, potom jdeme ke stromečku a rozbalujeme dárky.
Tenhle rok na tyto Vánoce jsem si uvědomila, že dárky nejsou to hlavní. Když se moje mamka vrátila z nemocnice, pochopila jsem, že je mnohem důležitější být spolu. Prožít ty Vánoce jako rodina u jednoho stolu se najíst a potom spolu rozbalit dárky, podívat se na (tenhle rok nepovedenou) Vánoční pohádku. :)
Každý se těší na ty dárky, ale já se tenhle rok těšila na ty chvíle, které prožijeme jako rodina.

Když už jsme u těch dárků pochlubím se, co mi ten Ježíšek přinesl. Moji rodiče už neví co mi kupovat, proto mi dali spoustu oblečení a poukaz ke kadeřnici. Řekli mi, že si pak něco koupím po Vánocích a proto mě teď čekají Vánoční nákupy, ale nevím co si mám kupovat. :D

Nejlepší na tom všem je, že v okamžiku, kdy rozbalíte všechny dárky, řeknete si: "A je po Vánocích."
Jenže to tak není a jen málokdo to pochopí. :)

Seasons greetings!
Co jste dostali na Vánoce? | Jak prožíváté svátky?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama