#New Year 2014!

5. ledna 2014 v 10:30 | Hana |  My Life!
Happy New Year!


Já osobně nemiluji oslavy Nového roku, ale tentokrát to bylo jiné.
Neměla jsem to moc ráda, protože jsem to slavila s rodiči doma. Oni to nevydrželi a kolem jedenácté šli spát, brácha byl někde s kamarády a moje mladší sestra spala. Já jsem seděla na parapetu okna a přemýšlela nad svým životam, jak hrozný můj život je.
Tenhle rok to bylo jiné a tím myslím úplně. Neseděla jsem na parapetu okna, nenudila se s rodiči u televize, nešla kolem jedné hodiny spát. Byla jsem na párty! :D
I když to nebylo nic velkého, pro mě to byla první Novoroční párty! S kamarády jsme se sešli ve sklepě a ze začátku jen popíjeli, jedli a povídali. Pomalu se to přibližovalo k půnoci a my začali hrát různé hry, ovšem u kterých měl hlavní roli alkohol. Ani nevím, co jsem všechno pila, ale bylo to hnusné.
Další, co si pamatuji, bylo, když jsme vyšli ven a čekali na tu chvíli, kdy se na noční obloze objeví ty nádherné barvy a třpytivé obrazce. Všichni se začali smát, rozléval se šampus (dokonce i dětský :D) a navzájem si přáli všechno nejlepší do Nového roku.
Co se dělo dál? Vlastně si pamatuji pouze sebe a svůj plastoví kelímek v ruce. Taky si pamatuji, že jsem tančila a dokonce i cestu domů. Ovšem ostatní vzpomínky jsou pryč. :D
Moji rodiče šli i tenhle rok spát v jedenáct a můj brácha byl s kamarády někde... Já přišla domů po druhé hodině a brácha kolem třetí.

Tenhle rok musí být lepší než ten předchozí, takže bych se měla víc snažit. A pokud jde o předsevzetí, nemám žádné, i když jsem si řekla, že musím začít cvičit a zlepšit si známky.

Všem přeji do Nového roku to nejelpší a doufám, že jste ho všichni přivítali pořádně!

Jak jste strávily Silvestr? | Máte nějaká předsevzetí?


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama